Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen bemutatkozó szöveget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bemutatkozó szöveget írnál egy (leszbikus) társkeresőre?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésnél fellelhető hozzászólás ihletett meg, kíváncsi lennék az itt lévők kreativitására.

Jöhet cuki, groteszk, humoros, laza, komoly, bármi, csak tükrözze azt, aki vagy. A legötletesebbeket zöld manccsal jutalmazom.


*Felhívás vége*



2018. dec. 23. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Van egy jó meg van egy rossz tulajdonságom. Kérlek keressük meg együtt a többit és tegyük össze a tieiddel.


Na?

2018. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén szólva semmilyent :) Úgyis a kép dönt. Ha szépek a szemei, megnyerő a mosolya, nem villantós/napszemüveges pózer képe van, az sokkal jobb első benyomás, nem hiszek benne, hogy pár sorból meg lehetne egy kicsit is ismerni a másikat azon felül, hogy szeret utazni meg kávézni.

Na meg hiába írtam bele pl., hogy egyéjszakásokkal, hármasokkal hagyjanak, rittig csak azok találtak be, pedig aztán semmi különleges nincs bennem külsőre, sőt... Inkább írok valami kreatívabb köszönést a képei alapján. :) Aztán ha érdeklődik, majd kifejtem, amire kíváncsi.

2018. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2: Elrontottad a játékot! :( :D


Amúgy, hát nem is tudom, én régen voltam társkeresőn -igaz, nem leszbikuson-, kép nélkül, és meglepődtem, mennyien hivatkoztak a bemutatkozó kis szövegre, akik rámírtak. Bár nem tartalmazott semmi kreativitást, csak egy idézetet. Sokaknak tetszett, kérdezték, honnan származik, miért ezt választottam stb. Meg én is elolvastam másokét, akiknek volt és jókat derültem néhány frappáns megfogalmazáson. De való igaz, sok a barom, mint mindenhol. Velük nem kell foglalkozni.

2018. dec. 24. 06:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Jól le lettem pontozva! :( Na mindegy.
2018. dec. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én felfele adtam. Valaki más volt ilyen szívtelen :/
2018. dec. 24. 12:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi volt az idézet? :)
2018. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Nehéz lenne par szóban megfogalmazni, hogy mennyire jó vagyok, ehhez egy konyv kéne, mintsem nèhàny szó..



A viccet félretéve, ha valaki csupa szépet és jót akar olvasni, akkor csalódást kell okozzak, mert nem vagyok tökéletes és még csak a közelében sem járok. Ennyi idősen (27) kinőtem abból, hogy egy jó kis marketing szöveggel adjam el magam, nekem a tartalom, a valódiság a fontos nem pedig a csomagolás. Szóval, ha a tökéletes nőről akarsz most olvasni akkor javaslom, ne olvasd tovább, lépj vissza és nézelődj máshol.



Egy multinál dolgozom fuvarszervezőként/logisztikusként. Ez a tipikus irodai meló, telefoncsörgések, e-mailek ezrei nap, mint nap, tele izgalmakkal, Ahhoz, hogy itt megálljam a helyem fontos, hogy szeressem a kihívást, pörgést, jó probléma megoldó képességgel rendelkezzem. Ezekből már néhány dolgot meg is tudtál rólam. Emellett heti 1 csoportos edzést tartok.



Szabadidőmben nem fogjátok elhinni, de szeretek mozogni, legyen az bármi. Túra, kirándulás, hegymászás, jöhet bármi, csak legyen eléggé extrém, ugyanis szeretem feszegetni a határaimat. A sportoláson és a munkán kívül is van ám életem, így amikor nem dolgozok, nem tartok edzést, és nem edzek, akkor szeretek a barátaimmal csavarogni, kimozdulni. Tàrsaságkedvelő vagyok, de nem riadok vissza attól sem, ha esetleg egyedül a négy fal között találom magam.



Vidám természetű vagyok, az életet élvezni szeretem nem csak élni. Ez nem jelenti azt, hogy nem lehetnek rosszabb napjaim, ilyenkor jobb, ha nem szólsz hozzám.



Nő vagyok, így ne lepődj meg: néha ok nélkül hisztizem, makacs, önfejű és rendmániás vagyok.


Nőies vagyok, de ez nem jelenti azt, hogy reggel órákig a tükör előtt állok és sminkelem magam majd 3 szelfivel indítom a napot, mert az úgy nagyon menő.



Ha felkeltettem az èrdeklődésed vagy akaratlanul is mosolyra húzódott a szàd, vedd egy jelnek ;)



Amire en vagyom:



Csak és kizárólag tartós párkapcsolatban gondolkodom.



Nem véletlenül a lányokhoz vonzódom, így csak ès kizàrólag a nőies nők jöhetnek szóba. Tehát kérlek, ha fiús kinézeted van ne is próbálkozz, hiszen felesleges kört futnál és minek raboljuk egymás idejét?



Három dolog van amit elvárok a másiktól, és ezt tőlem is elvárhatja, de azokat nagyon: Bizalom, őszinteség, megbízhatóság!



Persze ezen felül azért van 1-2 dolog amit fontosnak vélek, de összességében nincs ideálom, nincs meg az, hogy ilyen vagy olyan legyél. Ha valakit szeretek azt önmagáért szeretem. Azért ahhoz, hogy két fél között hosszú távon jól és harmonikusan működjön a kapcsolat fontos, hogy azonos értékrendben gondolkodjon a két fél. Fontos ezen felül, hogy tudd mit akarsz az élettől és legyenek céljaid. Szeresd gyűjteni az élményeket a négy falon túl is, nem árt, ha szereted a romantikát, mert eléggé romantikus alkat vagyok.



Egy hasznos tanács:



Ne tőlem várd a boldogságot, mert az rég rossz, ha egy embertől tesszük függővé a boldogságunkat, legyél képes a boldogságra egyedül is hiszen csak így lehet egy stabil biztos alapokon álló párkapcsolatot létrehozni és ami nehezebb fenntartani. (Egy egyedül élő boldogtalan ember hogy lenne képes boldoggá tenni a másikat, általános kérdés, de nagy igazság..)



Legyél tisztában azzal, hogy egy kapcsolat nem csak arról szól, hogy mindig minden szép és jó tudd, hogy azért, hogy működjünk igenis tenni kell mindkét félnek, folyamatosan építeni!



Lehetne még sorolni a listát, hogy milyen légy: A legfontosabb légy önmagad és, fogj meg valamivel működjön a kémia legyen meg az a plusz érzés és akkor nyert ügyed van.



Udv

Móni

2018. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ne tőlem várd a boldogságot, mert az rég rossz, ha egy embertől tesszük függővé a boldogságunkat, legyél képes a boldogságra egyedül is hiszen csak így lehet egy stabil biztos alapokon álló párkapcsolatot létrehozni és ami nehezebb fenntartani. (Egy egyedül élő boldogtalan ember hogy lenne képes boldoggá tenni a másikat, általános kérdés, de nagy igazság..)"

Keveseknekesik ez le, jó volt olvasni.

2019. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!