Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, mik azok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, mik azok a tulajdonságok, amik nem vonzanak titeket egy férfiban, vagy esetleg taszítanak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
En csak leszbikus barataimon lattam, hogy mindazt az onzo szemet macsosagot megkaptak lanytol, ami miatt a pasik zavartak oket. Ezeknek a lanyoknak a ferfias kulso jott be.
2020. márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Most ez a kérdés mi? Ez a férfigyűlölőknek szól? Vagy arra fókuszál a kérdés, hogy mely tulajdonságok üldözik a nőket leszbiségig?

Fejtsd ki, mit szeretnél.

2020. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a kérdés?

Egy leszbikust semmi nem vonzza egy férfiban. Pont olyan mint egy hetero férfinak egy másik férfi. De attól még nem taszít egy sem, legalábbis engem, viszont nem bírnék szexelni velük, se semmi. Kedvelek jópár srácot egyébként, könnyen barátkozok velük. De jegyezd meg:

Nem. Akarunk. Hímneműeket.

Ne is próbálkozz.

Tudom hogy rengeteg társadnak ez a fétise, de kérlek ne, kiüldöztök minket a világból is ezzel.

2020. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Az aktiv neuronok hianya az agyban.
2020. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden és semmi egyszerre.

Barátként egyáltalán nem taszítanak a férfiak, ugyan olyan közvetlen tudok velük lenni, mint a lány barátaimmal.

De SOHA nem tudnék lefeküdni egy férfival. Mivel elég hamar felismertem a nemi identitásom, szerencsére nem is voltam, de nem is tudnék férfival szexuális kapcsolatot kialakítani.

Elképzelni azt, hogy egy férfi nemiszervet meg kellene fognom, vagy csak test közelből látnom... A hányinger jön rám.

Meg fájdalmasan bambák és gyerekesek tudtok lenni, ami néha így megerősít, hogy igen, soha nem akarok férfi lenni/férfival lenni. De NEM gyűlöljük a férfiakat!


24/L

2020. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy erőszakosak
2020. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Toxic masculinity hülyeségeket nehezen viselem, vagy ha szexisták.

Általában meleg vagy bi srácokkal barátkozom, jobban kijövünk.

2020. márc. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Semmi, hiszen legjobb barátom meleg fiú, volt is már olyan srác akivel jártam, majd az ágyban jöttem rá hogy mint barát imádom, viszont szexuálisan nem izgat. Igazából nem hoz lázba, ennyi. Barátként meg egy férfi szerintem mindig őszintébb mint egy nő, de esküszöm egy meleg lány-meleg fiú barátság a lehető legeslegjobb :3
2020. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!