Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ha egy buliban közeledik felétek egy másik lány, aki nektek annyira nem jön be, hogyan adjátok ezt a tudtára?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit banálisnak tűnhet a kérdés, de a dilemmám az, hogy mikor elmegyek egy ilyen buliba és a kérdésben leírt szituáció megtörténik, tehát oda jön hozzám egy lány, de számomra ő nem feltétlenül az esetem, viszont még sem akarok bunkó lenni, ezért kedvesen reagálok rá, elkezdek vele beszélgetni, ezzel viszont megtévesztő jelet adok neki arra, hogy tovább menjen a dolog és az illető apró, finom érintésekkel reagáljon, ami számomra viszont már kényelmetlen. Ezen a ponton határozottan állítsam le a másikat, ezzel kockáztatva, hogy meg is bánthatom, vagy hogyan jelezzem felé, hogy bár szívesen beszélgetek vele, de amit csinál az már nem esik jól? Ilyen szituációkban valamiért félek határozottabb lenni. Mert amúgy meg szívesen megismernék csak úgy embereket, barátok is szívesen szereznék ilyen jellegű bulikon. Éppen ezért nem akarok csak úgy durván lekoptatni mindenkit, aki oda jön hozzám, viszont úgy nem jön be, de lehet, hogy amúgy szívesen megismerném. Remélem érthető a problémám.

2020. márc. 8. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Bocs, de van barátnőm :)
2020. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nálam van ez, megmondom hogy figyelj nagyon jól esik, de én most nem keresek és nem is szeretnék ismerkedni “úgy”. Mindig megértik ès sosem volt baj. Tisztelik ha őszinte vagy, de nem sèrtőn. Persze van, akin látszik hogy megtörik mert nagy bátorságàba került megszólítani, ott úgy tompítok a dolgon, hogy megkérdezem megiszunk-e valamit együtt és dumálunk kicsit
2020. márc. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy rendes visszautasítás nem bunkózás. Aki egy ilyet annak vesz azzal jobb is hogy nem történik semmi.


Ha gáz a dolog nyugodtan mond meg mi a szitu,sokkal bunkóbb ha hagyod hogy törje magát a semmiért.(volt akivel "játszottam" és közben mondtam,hogy én amúgy nem...elfogadta.Mindenki jóljárt azon az estén) ez azért ritka.

2020. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!