Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szégyellnivaló, ha az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellnivaló, ha az ilyen hassal rendelkező nők a gyengéim? Számotokra mennyire meghatározó, lényeges szempont egy másik nő hasa?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2019. okt. 21. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem baj, sőt legalább a pocakos nőknek is van esélyük egyeseknél.
2019. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Tudom, hogy leszbi kérdés, így az én mint pasi vélemémyem csak 0.5-ös szorzóval nyom a latban... ha egyáltalán... , de nekem például kimondottan bejön az ilyen és nem tartomnak szégyennek, párom/feleségem is telt nő és nincs benne szégyen... Így gondolom a leszbikus univerzumban sem az...
2019. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Undorítóak
2019. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Engem nem a pocak zavar, hanem az összkép. Ha valaki erős felépítésű, sportol, de van ott egy kis zsír, az nem zavar.

De ha valaki mindenhol puhos, és még hasa is van, na az zavar.

Nem szeretem azokat, akiken látszik, hogy lusták mozogni (és ez a gyenge vékonyakra is vonatkozik).

Lehet lepontozni, szokás szerint ebben a témában.

2019. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Örülök, hogy van olyan, mint Te! ;) ^^
2019. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem tetszik, de kinek mi.
2019. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is van sajnos kicsi pocim, engem zavar, de másokon tetszik...
2019. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Bevallom, nekem is van egy kis felesleg a hasamon. Lehet, hogy valahol egy kicsit ez is befolyásol, de ettől függetlenül is mindig a pocis nőket részesítettem előnyben.
2019. okt. 22. 09:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, ha kicsit teltebb a nő, és van egy pici hasa, mert ez igazán nőies számomra, de ez már túlzás. Akkor néz ki jól, ha alatta van izom, és formás, nem csak egy krumplis zsák.
2019. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem sem zavar, egyebkent nekem is van felesleg, ami zavar az az ilyen öltözködés :D nagyon izlestelen szerintem.
2019. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!