Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Nektek mi a legextréme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a legextrémebb dolog amot bevállalnátok publikus helyen a barátnőtökkel? 18L

Figyelt kérdés
2020. márc. 22. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Találkozás
2020. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan akit szeretek, csók+ruhán keresztül tapizás. Nem extrém de nem akarom hogy a homofóbok megverjenek vagy youtube-on kössünk ki (így is nagy lenne az esély)
2020. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Csok illetve megfogta a feneket
2020. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csók, simogatás, de persze ez az adott közegtől is fugg:)

19l

2020. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hat en pl egy probafulkere vagy egy nyilvanis wcre gondoltam de latom paran felreertettek xd
2020. márc. 22. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyan helyen bármi amit amúgy is csinálnánk egymással
2020. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Semmit... minek dugnék próbafülkében meg koszos wc-ben, ha egyszer van közös lakásunk?

Elhiszem, hogy ez tiniként izgalmas, meg ha valaki hamar kiégett szexuálisan és már nem tud mit újítani, de pl nekem elég nagy a szexuális éhségem, mégis elvagyok 4 fal között nyugiban. Majd felnő az is, aki most még nem így gondolja.

2020. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel párommal nem együtt lakunk, ezért az autó szexet lazán bevállalnánk, de csak kihalt helyen.. Egymás családjához nem szívesen megyünk, pénzt meg mindig költeni arra, hogy egy szállót kivegyünk az már sok mindkettőnk pénztárcájának.
2020. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én könyvtárban egy eldugott helyen izgattam az akkori barátnőmet.
2020. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
én egyszer egy barátnőmmel leszoptunk egy srácot nyílvános, de eldugott helyen, bár mi nem vagyunk leszbikusok
2020. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!