Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez egy rossz dolog?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy rossz dolog?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki a munkatarsam, nagyon szép és, vicces, imádom. Ennek a lánynak van egy párja de ők nyitott kapcsolatban élnek. Egy buli alkalmaban flortoltunk egymással és én nagyon élveztem. Be látom h tetszik nekem nagyon is, de lehet csak kíváncsiság. Nemtudom, sose voltam lánnyal és nem is terveztem de annyira annyira megfogott valami benne. Szerintetek ez csak kivacsisag vagy több annál? Ha rá gondolok kb odáig vagyok!

#lány #leszbikus #kiváncsiság #sose voltam lánnyal.
2019. okt. 20. 23:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, majdnem el jutottunk a csókhoz.
2019. okt. 20. 23:57
 2/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne rossz vágyni valakire?

Mert ő is nő, vagy mert barátja van?

2019. okt. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igazából csak jó lenne valakivel beszélni erről, mert sosem éreztem ilyet nő iránt, közel 30 éves koromra pedig tessék.. Ők Nyitott kapcsolatban élnek, de van nekem is párom, 10 éve vagyunk együtt.
2019. okt. 21. 00:04
 4/18 anonim ***** válasza:
Mindketten férfi-női páros vagytok?
2019. okt. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mi férfi női páros vagyunk, de ők nem.
2019. okt. 21. 05:15
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha el tudud kèpzelni hogy szexeltek akkor biszex vagy. Ha nem akkor semmi gond.
2019. okt. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

És soha eddig nem érdekelt egy nő sem?

Kamaszként is csak a fiúk, és aztán is?

2019. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha őszinte akarok lenni, mindig is megnéztem a szép nőket de valahogy ilyen még nem volt. Eddig azt hittem, hogy ez normalis. Lehet h ez csak egy pillanatnyi állapot. Majd elmulik, úgy is el kell múlnia.
2019. okt. 21. 18:45
 9/18 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs h tudnék e vele szexelni. Ha olyan helyzet adódna akkor valószínűleg igen.
2019. okt. 21. 18:47
 10/18 anonim ***** válasza:
A férjeddel soha nem beszélgettetek mondjuk hármasról és arról, hogy milyen nemű lenne a harmadik?
2019. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!