Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, mondjatok maszti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mondjatok maszti módszereket, otthoni segédeszközöket!?

Figyelt kérdés
!
2020. márc. 25. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vizsugar csiklodra
2020. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Esztermester? :D

Aki ilyen ügyes, feltalálja magát! Pláne lány létére, ugyebár 😉

2020. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem lehet rendelni?
2020. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még nem mertem rendelni én mindent ami kerek simán felnyomtam 😂😂

Masztiztam már, sárga répával, hajkefenyelével,dezoval, topyop üveg "nyakaval" azt teljesen nem mertem sose benyomni féltem hogy eldurran... Csavarhúzó fogós részével, seprűnyél, vastag filctoll, kis párna sarkához dörzsöltem csiklóm, fogkefe nyelét is dugtam fel, nyújtófát is, távirányítót dorzsoltem puncimhoz, kígyóubival elég gyakran volt hogy boltban erre a célra vásároltam, volt hogy vállfával csináltam régi lakkozott fának gömbölyű volt a vége na az is becsúszott:D, akkor csináltam olyat is hogy pepcobol vettem ilyen világítós gomboket amik egy zsinoron vannak direkt kisebbet felment az is 3 db :D konkrétan mindennel kísérleteztem 😁

De megjegyzem sokkal jobb ha rendelsz egy mű dildót nekem olyan van hogy forog, csiklót izgatja, úgy mond dugni is tud :D 4000Ft volt 2 éve van meg tisztán kell tartani meg kell neki egy rejtek hely:D

20/L

2020. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, az kemény. 😂 Nagyon laza vagy. 🤣

Hogy válaszoljak is a kérdésre, én a hagyományosabb módszereket szeretem. Van két szép kezem, vannak rajta szép ujjak. Valamint van egy erre a célra használt és szeretett kispárnám. Teljesen meg vagyok elégedve a megszokott módszereimmel. 20/L

2020. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!