Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Összejönnétek egy tapasztalatl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy tapasztalatlan lánnyal akinek még nem volt kapcsolata és még szűz ha ti is azok vagytok? Ti ezt hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek és nekem is ez az első kapcsolatunk. Attól félek, mivel még egyikőnk sem szexelt egy lannyal sem nem akar majd velem lefeküdni mert én is tapasztalatlan vagyok. Kérlek akinek volt már ilyen kapcsolata hogy mindketten tapasztalanlanok voltak írja le ha van valami tanácsa. Rengeteget segítene. Ti összejönnétek egy tapasztalatlannal ha még ti se voltatok senkivel?
2020. márc. 29. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Az első kapcsolatomban így volt.Igazából nem baj ha azok vagytok, egymáson tanultok meg mindent.

Anno nekem is az első kapcsolatom volt és sokat tapasztaltam.

Ne parázz rajta,ha szeretet van akkor minden van,türelem,odafigyelés ilyenek.

24 L

2020. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én kérdeztem volna...

Mert én is ugyanebbe a cipőbe járok mint a kérdező, igaz még nincs senkim, de van akivel crusholok és ha összejön a dolog, én is attól tartok hogy mi van akkor ha...


16/L

2020. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt első barátnőmmel. Mindketten tapasztalatlanok voltunk, de amiatt nem aggódtam, hogy nem akar majd lefeküdni velem, mivel mind ketten akartuk egymást. Kicsit bénák voltunk mindketten, de volt ebben valami szép. Szép lassan közeledtünk egymáshoz. Először csak csókoloztunk, simogattuk egymást, aztán szép lassan az ágyban kötöttünk ki. Szerintem jót tesz, ha nincs elsietve a dolog.
2020. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Segítünk egymásnak belejönni ,,leg jobb lenne.

Szerintem.

2020. márc. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annak idején a volt barátnőmmel mindketten tapasztalatlanok voltunk. Nagyon izgultunk és kissé talán féltünk is, de mivel szerelemből és vágyból tettük, nagyon jó volt az első alkalom is. Elindult, aztán végigsiklott a dolog magától. Hagyd, hogy magával vigyen, és nem lesz baj. Nyilván van elképzelésetek róla, hogyan zajlik egy ilyen "esemény." Nekünk is volt, tudtuk mit várunk tőle és hogyan. Nagyon élveztük, és azt kaptunk, amire vártunk. Nem szabad rágörcsölni, ezt a pillanatot nem ronthatja el semmi.
2020. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár ott tartanék nem voltam még én se lánnyal de szerintem ez zsigerből jön mint az első csók ne izgulj
2020. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!