Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek milyen lányok jönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen lányok jönnek be? Vagy hol szoktatok leszbikus lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nektek husisabb vagy vékonyabb lányok tetszenek? A haj hossza számít vagy csak is a belső érték?
2020. márc. 30. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább csak a belső értékek számítanak, külsőleg nincs nagyon elvárásom. És neked? 😊

20L

2020. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Tetszett már mindenféle típus, de inkább legyen kicsit nőies. :) Én is az vagyok.
2020. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
A nőies, érettebb (fejben), számít a külső, de a személyiség fontosabb. Ismerkedni bárhol lehet, de ha kimondottan "csajozni" akarsz akkor arra (a járvány után) ott az ösztrosokk party.
2020. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Mivel én alkalmira keresek így külső főleg, de ez ki merül ott hogy ne legyen fiús. Belső a másodlagos ne hisztizzen meg ne legyen idegbeteg, normális legyen és aranyos:) ha húsos vagy ha esetleg duci se gond csak ne pasis legyen elvégre lányt keresek :)
2020. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a belső számít, hogy meg tudjak beszélni az adott személlyel mindent, és engem inkább az olyan lányok vonzanak akik komolyabban. És az őszinteség is nagyon fontos. Külsőre pedig a kicsit fiúsabb, sportosabb lányok tetszenek.


18/L

2020. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lányos lányok és a "semleges" lányok jönnek be. Plusz legyen igényes. Ennyi. A belső az, ami nagy hangsúlyt kap nálam.

Ismerkedni még nem kezdtem, ősszel tervezem elkezdeni. Szerintem majd a Tinderen és a Her-ön próbálkozok majd.

19L

2020. márc. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt preferálom, ha kevésbé fiús, inkább hosszabb hajú. De igazából ami nekem fontosabb, hogy intelligens beszélgetéseink legyenek, hogy akár egy teljesen szokatlan dologról is hosszasan eltudjunk beszélgetni. Fontos, hogy izgalmas legyen az együtt töltött idő.

23/L

2020. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A nőies nők az esetem inkább. Nekem sokat számít az, hogy el tudjak beszélgetni a másikkal minden témában. Nagyon szeretek beszélgetni bármilyen témáról.Szóval legyen intelligens a másik fél. Persze azért legyen szórakoztató is és ne csak komoly. Szerintem sokszor a belső az ami számít :)


23/L

2020. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekemis a csajosabb lanyok jonnek be. En is noies vagyok. :) 23/L
2020. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kiscica21 válasza:
27 eves vagyok kedves aranyos aki akar irjon
2020. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!