Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges, hogy nem csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy nem csak barátként tekint rám, hanem esetleg többet is érez?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, hanem egy barátomról, aki nemrég jött rá, hogy a lányokhoz vonzódik.


Szóval ez a másik lány félreérthető jeleket küld a barátnőm felé. Olyanokat mint pl ok nélkül hosszan ránéz, megérinti(kézfogás, combról hajszállevétel, kartapogatás, merthogy az melegebb), keresi a testi közelségét, viszont ugyanakkor saját elmondása szerint nem lmbtq, merthogy nem bírja, ha azonos neműek csókolóznak, de el sem ítéli őket... Viszont a barátnőm szerint a jelek nem feltétlen ezt támasztják alá.


Szerintetek létezhet, hogy a csaj is érezhet a barátnőm iránt vmit vagy a barátnőm csak bebeszéli magának?


Köszönöm a segítséget és a válaszokat!



2020. ápr. 1. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak zavarban van. Magamból kiindulva, én sem tudom mindig, hogyan viselkedjek olyannal akiről tudom, hogy más. Próbálom ugyanúgy kezelni az embert, mint a többieket, de közben meg túlagyalom és ennek az a vége, hogy mégis másképp viselkedek vele szemben.

Egyébként meg kettesben szerintem nyugodtan rákérdezhet a barátnőd. Végül is attól még hogy megkérdezi, nem veszíthet semmit, plusz lehet hogy még jól is fog esni a csajszinak, hogy bejön a barátnődnek.

Ha egy haverom megkérdezné, hogy jól értette e a jeleket, akkor csak közölném vele, hogy nem. De attól hogy megkérdezi, még nem törpülne a szememben.


F

2020. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Bírom,hogy pasik írogatnak a LESZBIKUS kategóriába!😂😂😂 Még,ha a biszexbe írnának,de azért ide írogatni szánalmas és idegesítő is egyben.
2020. ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Ez annyira nehéz kérdés. Én speciel szintén heterónak tartom magam, de vannak leszbikus és biszex barátnőim is, már több mint tizenöt éve. Mivel velük nőttem fel, szinte állandóan azt kérdeztem magamtól, hogy biztos nem vagyok-e én is legalább biszex, mint legjobb barátnőm, de erre még mindig nincs biztos válaszom.

Mivel azonban nekik hála megszoktam azt a flörtölős, biztonságos, baráti közeget, ezért amikor gimit váltottam és ott megismerkedtem egy leszbikus lánnyal teljesen félreérthető voltam vele. Számtalanszor bocsánatot kértem tőle, amiért belém zúgott, de végülis sosem bocsátott meg, amiért a mai napig utálom magam.


Igazából nagyon sokakkal beszélgettem arról, hogyan vélekednek az lmbtq-ról és a "legdurvább" elutasítást egy erősen vallásos osztálytársamtól kaptam a témát illetően, aki csak azt mondta, hogy ő erről nem akar és nem is tud beszélni.

Emiatt azt gondolom, hogy konkrétan rákérdezni nála szerintem egyáltalán nem lenne gond. Akár konkrétan azt is megmondani, hogy figyelj, furcsa hogy így érsz hozzám, mert olyan mintha szeretnél valamit. Aztán ki tudja, lehet hogy lesz elég bátor megmondani, hogy mit érez igazából, és mondjuk bevallja, hogy mennyire össze van zavarodva. Ha pedig tényleg heteró, csak azt hitte ez rendben van, akkor végre leáll és nem kínozza tovább barátnődet.


Remélem tudtam segíteni :)

2020. ápr. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!