Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus lány elfogadna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus lány elfogadna csak barátként egy lányos lelkű és érdeklődésű srácot?

Figyelt kérdés

Fiú létemre nagyon lányos lelkű vagyok, titkolom, mert félek mások véleményétől. Félénk vagyok és szeretném, ha elfogadna egy lány (közösség) olyannak, amilyen vagyok. Azért gondoltam leszbikus lányokra, mert talán megértőbbek és kevésbé várják el egy pasitól a férfiasságot, mert nem ők érdeklik.

Bevallom, a fiúkat nagyon nem szeretem, gyűlölöm az erőszakot, inkább a lányok társaságában érzem jól magam. Belülről lánynak érzem magam, érzelgős vagyok, bújós, szeretem az öleléseket, a gyengédséget. Lányos érdeklődésem is van: pl. imádom a szépségápolást, szépítkezést, tökre irigylem a lányokat, amiért ők egymást szépíthetik. Sokszor arról álmodozom, hogy egy lány baráttal rendezhetünk egy közös "csajos" délutánt, csinálunk egymásnak arcpakolást, hajpakolást, megcsináljuk egymás frizuráját, stb. :) Vagy csinálunk egy közös szépségápolási blogot termékek kipróbálásával. Nem tudom miért, de ezeket nagyon élvezném, csak fiúként ettől el vagyok vágva. Ez van. :/

Lehet még ilyen lány barátom, egy leszbikus el tudna fogadni?



2019. márc. 29. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El
2019. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden csaj "lányos" vagy érdeklődik szépségápolási termékek iránt. Esetleg csatlakozz sminkes meg hasonló csoportokba, akár facebookon, és beszélgess az ottani közösséggel, nem hiszem, hogy kivetnek, csak mert fiú vagy.
2019. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem ezeken mulnak a barátságok

ismerek egy bi palit fiu létemre és semmi bajom nincs vele

jóba vagyunk

mert tudom h nem akar leszopatni

2019. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha meleg vagy, akkor van egy csomó hetero lány, akinek vannak ilyen barátai.

Kicsit nekem gyanús ez a szöveg, leszbikus lányok közelébe akarsz férkőzni, mert az "izgi"..

2019. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Belülről lánynak érzem magam" transz vagy?

El tudnának fogadni, bár leszbikusok közül (akiket ismerek+engem is) elég sokakat hidegen hagynak ezek a dolgok. De miért muszáj hogy leszbikus legyen? Vannak elfogadó bi és het lányok is..

2019. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem és senkit nem etettél meg ezzel a langyos fos dumával.
2019. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lányos (kinézetre kicsit, viselkedésre nem) viszont nagyon érzelmes fajta vagyok és értékelem ha egy fiú még tud az lenni. Sajnos NAGYON ritka. 18 vagyok
2019. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem, soha.


Amúgy szépen körbe köntörfalaztad a "csíra" szót. Legbelül mind ilyenek vagytok.

2019. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!