Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti gondolkoztatok már el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gondolkoztatok már el, hogy milyen lehet egy fiúval?

Figyelt kérdés

Soha nem volt semmilyen kapcsolatom a fiúkkal, igaziból mindig is a lányok felé kacsingattam, de mindig is érdekelt, hogy milyen lehet így igaziból egy fiúval az aktus és nem csak pl. a vibrátorral való kielégülés.

Érdekelne vannak itt hozzám hasonlóak? Vagy aki ugyan ilyen indíttatásból "kipróbálta"? Ilyenkor egy baráttal vagy valakivel nem gáz vagy ilyesmi? Ez amúgy normális vagy látens biszexualitásra utal?



2020. ápr. 2. 15:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Biszex kategória
2020. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Miért ezt már annak lehet nevezni? Én nem annak tartom magam annak
2020. ápr. 2. 15:10
 3/27 A kérdező kommentje:
és ezt lányokkal, lezbikkel szeretném megbeszélni, mert hozzájuk szól a kérdés!
2020. ápr. 2. 15:11
 4/27 anonim ***** válasza:
35%

“de mindig is érdekelt, hogy milyen lehet így igaziból egy fiúval az aktus és nem csak pl. a vibrátorral való kielégülés.”

Ez pontosan biszexualitás. A leszbikusokat ez krvára nem érdekli. Dugd homokba a fejed nyugodtan.

2020. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

Nekem van egy ilyen ismerősöm, mint te.

Alapvetően leszbikus, de azt mondja nagyon ritkán ha rajön megkíván pasikat.

Félre értés ne essék inkább a farokra vágyik. Plusz nagyon fontos, hogy ismerje és bízzon a pasiban.

Igazából komoly kapcsolatot csak nőkkel tud megélni.

De nagyon nagy megtiszteltetésnek vettem, hogy velem simán el tudott volna képzelni szexet, sőt számtalanszor zavarba tudtam hozni ilyen téren.

2020. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
De volt. Kipróbáltam, jó volt. Szexuálisan tudok hozzàjuk vonzódni de érzelmileg a lànyok felé. Nem tudnèk beleszeretni egy pasiba, egy nőbe pedig .... hajaj ...
2020. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Naa pont ezekről beszéltem!

Néha nekem is van egy ilyen érzésem, de leginkább engem a puszta kíváncsiság hajt, hogy milyen lehet és persze, ha nem élvezném akkor nem lenne kérdés, hogy folytatnám-e... De utolsó te nagyon jól fogalmaztad meg! Ez a nem tudsz beleszeretni de amúgy néha kívánod! Ettől én még nem tartalak biszexnek mert eleve érzelmektől lehet ezt kimondani ki milyen, hogy melyik nem után vonzódik.

2020. ápr. 2. 15:29
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

Előző vagyok.

Ez pont így van ahogy írtad az előbb. Egy vibrátorba sem szeretsz bele, attól még elvezheted.

Egy pasival is szimpla szex érzelmek nelkül.

Szex utàn már azt sem szeretem ha hozzàmér.

A lanyokkal pedig nagyon igènylem az összebujást, babusgatást.

2020. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Enyhe biszexualitás és akkor mi van? Ne definícióknak, fogalmaknak élj, hanem saját magadnak. A vágyaiddal együtt vagy Te! Nem kell félni a vágyaktól, mert az már a részed, te magad vagy. Ne az érdekeljen milyen kategória, hanem élj.
2020. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Jézusom.

Nem vagytok tisztában a fogalmakkal:)

Leszbikus: szexuálisan és/vagy érzelmileg is CSAK a saját neméhez vonzódik (nőkhöz).

Biszexuális: szexuálisan és/vagy érzelmileg MINDKÉT nemhez vonzódik.

Lehet lepontozni meg kamuzni itt sztorikat, attól még nem lesz igaz a ti feltételezésetek. Rá lehet keresni:)

De akkor kapsz egy megnyugtató szép definíciót: homoromantikus biszexuális vagy, ezzel utalok itt arra, hogy csak lányokba szeretsz bele.

Megkérlek ne rontsd a leszbikusok hírnevét azzal, hogy képesek lennének fiúkkal dugni. Így is túl sokan hiszik ezt, pl ti is.

2020. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!