Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Ti lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti lennétek alibi kapcsolatban egy fiúval, csak azért, hogy a heteró látszatot fenntartsátok? Ti mit gondoltok arról, ha egy leszbikus lány egy alibi fiú barátot tart?

Figyelt kérdés

2020. febr. 28. 20:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, de én a lányok véleményére vagyok kíváncsi elsősorban.
2020. febr. 28. 20:44
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Kedves első, leszbikus lányok nem sz.pnak le mert nem biszexuálisak.

Bocsi kérdező én is pasi vagyok és voltam ilyen helyzetben egy kedves lánnyal a családja miatt. Szerintem nem elítélendő ha muszáj a látszatot fenntartani.

39f

2020. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyszer úgyis nagy levegőt kell venni és az embernek felvállalnia saját magát.
2020. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Az Ő dolga! Ha valaki ide süllyed, az a család hibája is, mert inkább hazudik a családnak, minthogy fájdalmat okozzon az igazsággal.
2020. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az a véleményem, hogy az igazság előbb utóbb úgy is kiderül az elkerülhetetlen.
2020. febr. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha ő is tisztában lenne vele, hogy ez nem szerelem és neki is csak praktikus lennék.
2020. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Régebbi kérdés,de azért válaszolok.



Én gondolkodtam már ezen,viszont azon is,hogy ideig óráig lehet ezt húzni,de szerintem több évig nem. Max egy meleg férfival tudnám ezt elképzelni,neki is jó ha nekem is alibi partner.


Viszont barátok,rokonok,szülők előtt az állandó színjáték pl vmi eseményen vagy bárhol,mindig eljátszani,hogy jajj milyen boldogok vagyunk. meg kamu sztorikat kitalálni,hogy itt meg itt voltunk, ez meg azt csináltuk. Egy darabig működő képes lehet. De évekig szerintem nem .


Inkább akkor külön albérlet és lakótársad egy lány,akivel amúgy kapcsolatban vagy. De akkor is ott van,hogy kérdezősködnek,hogy pasik? meg ismerkedsz meg stb? eltelik 4-5 év és még mindig nem virítasz pasit, de a lakótársnő ugyan az :D De talán ezt tovább lehet megjátszani :D


Én biszex vagyok,bár inkább a lányokhoz vonzódom, csak sajnos nem sikerült még össze jönnöm lánnyal. Én randizgattam pasikkal,de komoly kapcsolat nem jött össze, ezért se gyanús a szüleimnek,meg kollégáimnak,hogy egyedül vagyok. Tudták,hogy próbálkoztam,meg volt 1-2 komolyabb jelölt akikkel több hónapig találkozgattam. De ennyi.


Most jó ideje semmi nem volt konkrétan 2 éve :D


Ez szerintem kezd szemet szúrni többeknek.

De már csak elintézem annyival,hogy belefáradtam,meg hogy amúgy se élek szociális életet,nincs is lehetőségem ismerkedni ami igaz is.

Most a vírus miatt le leszek védve pár hónapig megint,hogy miért nem ismerkedek :D

2020. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem volt de nem sokáig ment a dolog...
2020. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Biuzosan van olyan helyzet,környezet,akármi ahol ez elengedhetetlen. Ugyhogy igen. De igyekeznék ezt megszüntetni...
2020. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én Megértem,ritka homfób családom van.Annak is nehéz elmondania,akinek elfogadóak a Szülei,de én nem itélném el.
2020. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!