Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez jelentheti azt, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti azt, hogy nem vagyok hetero?

Figyelt kérdés
Kijelentettem, hogy 100000 forintért szexelnék egy JÓL KINÉZŐ nővel, ha arról lenne szó. De emellett teljesen heteronak tartom magam. Vélemények?

2020. ápr. 4. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Prosti
2020. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz
2020. ápr. 4. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kösz, vagy nem kösz, a fizetség ellenében nyújtott szexuális szolgáltatás prostitúciónak minősül. Hogy azon belül mi a szexuális irányultságod, az azon múlik kívánod-e a nőket, élvezed-e stb. Nem nehéz összerakni, de ez a kérdésedből nem derül ki.
2020. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek az előttem szólóval. Egyébként meg elég megalázónak tartok egy ilyen kijelentést. Én biztos nem feküdnék le így semmilyen nővel, hogy fizetnem kelljen azért, hogy csak én csináljak mindent, ő meg csak feküdjön, mint egy matrac. Számomra semmi élvezetet nem nyújtana, plusz akkor még fizessek is. Kössz nem.
2020. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
KAMU kérdés!!!
2020. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!