Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, titeket zavar a fanszőrzet a barátnőtökön?

Figyelt kérdés

Inkább teljesen csupaszon szeretitek vagy azért a szeméremdombon maradhat egy kis szőr?

Továbbá mi a helyzet a hónalj szőrrel?



2020. ápr. 8. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2020. ápr. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy zavar. Általában azért szedi le, mert őt zavarja saját magán. Rajtam viszont őt se.
2020. ápr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem zavar, de ne legyen bunda.
2020. ápr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Zavar.
2020. ápr. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Én bi vagyok, de sosem zavart rajta sem és rajtam sem. A hónaljszőr sem
2020. ápr. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
nem zavar, sőt, jobban tetszik, ha nem csupasz, de elsősorban az a fontos, hogy ő hogy szeretné
2020. ápr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem, még izgat is!
2020. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem érdekel, nekem bárhogy jó. Csak ne legyen akkora, hogy bajszot lehessen pödörni belőle. :D
2020. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Engem se zavar, sőt. Sokkal jobban tetszik,(nem tudom miért) ha meghagyja valaki, vagy fazonra van vágva. Az összes eddigi barátnőmnek volt, és kifejezetten jól is állt nekik, nyilván "gondozták", nem csak hagyták 1 hónapi nőni. Nekem sajnos nagyon érzékeny a bőröm, így csupasz vagyok. De emiatt. Nyilván nem ez az elsődleges, ha szeretek valakit. Azt vettem észre, hogy sok lány/nő fél a mai világban attól, hogy szintén nő, például a jelenlegi párja majd emiatt kevésbé fog vonzódni hozzá, vagy nem fog neki ez tetszeni. Meg ke beszélni, kinek mi jön be. De a "lényegre" így is lehet koncentrálni. Ha csupasz valaki, ha szőrös. Ez csak esztétika.
2020. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Neeem, engem egyáltalán nem zavar. Attól ugyanúgy kívánom Őt, sőt..mindig.. :-) Saját magamon a sajátom zavar, de a páromé nem. :-)


26N

2020. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!