Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudja a facebook, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja a facebook, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek a facebook-os leszbikus csoportok.Nincsenek nyíltan leszbikus ismerőseim.Nem nézek a neten LMBTQ oldalakat.Nem túlzottan foglalkozom az életem ezen részével,a facebook mégis leszbikus csoportokat ajánlgat nekem facebookon....Ha a beszélgetéseimet figyeli messengeren,ha élőszóban hallgatózik,nem lehet ezt valahol kikapcsolni??
2020. ápr. 11. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Algoritmus, nem lehet.
2020. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a privát beszélgetéseidet figyelné, az nagyon durva lenne... (nem kizárt)

Esetleg sok olyan ismerőssel vagy gyakori kapcsolatban, aki néz/megoszt ilyeneket, tag ilyen csoportokban?

2020. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, adatokat nyer a beszélgetéseidből, böngészéseidből, meg minden másból, amihez hozzáfér.

Böngészőnek, ha van Facebook Container nevű bővítménye, akk azt érdemes lehet használni.

2020. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Algoritmus a privát beszélgetéseket nem követheti nyomon, szerintem.
2020. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg egy dolgot tartok elkepzelhetonek. Hogy mar tobb alkalmazas ossze van kapcsolva. Nem lehet, hogy mas netes formaban kerestel leszbikus temara?
2020. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt is itt vagy, a leszbikus témakörben, az előzményeidből szűrhet le dolgokat, szerintem.


Ha jobban megnézed, a reklámokat is a keresési előzményeid alapján kapod.

2020. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

A Facebook, a google és tsai mindenből adatot nyernek a felhasználóra vonatkozóan.

Az Fb a beszélgetésekben is belelát (a gmail is) + figyeli milyen cikkeket olvasol + nézi hogy az ismerőseid (különösen akikkel sokat beszélsz) milyen csoportokban vannak benne, mindent-mindent elment, elemez, próbál személyiségprofilt alkotni a mögötte dolgozó algoritmus (az mögött meg kőkemény pszichológiai, reklámpszichológiai tudás áll).

2020. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovpet ***** válasza:
100%

Ismered a mondást: "Ha valami ingyen van, akkor ott valószínűleg te vagy a termék."

Gyűjtik az adatokat mindenkiről, ebből élnek.

2020. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
így van te vagy a termék, és ha eljön egy bizonyos időszak vagy kiemelnek vagy eltemetnek...
2020. ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mikor a kutyámnak elkezdtem ízületvédőket keresni a GOOGLEban,nem facen!! meg mindenféle vitaminokat. Akkor a facebook azokat dobta fel. Most kutyatápot keresek az érzékeny gyomrú kölyök kutyámnak. Nonstop tolja hipoallergén gyógytápokat a face :D


De ez volt mikor fényképezőgépet kerestem vagy objektívet,vagy más fotós kiegészítőket.


De mikor rákerestem egy színésznőre akkor vele kapcsolatos filmeket,sorikat dobta fel.. meg csoportokat :D



Mondjuk ha abszolút nem nézel semmi ilyesmit az tényleg durva.

De ha már 1-2x googlba pl beírtál valami leszbikus témát simán kidobhatja,de akár akkor is ha gyakorin leszbikus menüpontot keresed fel rendszeresen, már az is indok,hogy kidobjon ilyesmit :D bár nekem eddig leszbikus csoportokat facen nem dobott ki. Beléptem egybe,azóta dobja fel.

2020. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!