Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges, hogy egy aszexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy aszexuális, homoromantikus nő idővel "igazi" leszbikus lesz?

Figyelt kérdés
Pár hete költöztünk össze a párommal. Mindketten aszexuális nők vagyunk. (Nem tudom mennyire fontos: ő 37, én 24 éves vagyok.) Külön szobában is alszunk, bár néha megesik, hogy együtt, de ez ritka. Néhány napja azonban észrevettem, hogy többször csókol meg, bújik oda hozzám, ölelget. Egyik este elindult a kezével lefelé, simogatta a mellkasomat, a lábamat... Nagyon furcsa és ismeretlen érzés volt. Lassan négy hónapja vagyunk együtt, egy hónapja feküdtünk le, akkor először, és azóta sem. Nem volt nagy szám, nem is neveztük igazán szexnek, de jó volt. Szeretjük egymást. Most viszont úgy érzem rajta, hogy ő nagyon is igényelné, célzásokat is tesz rá. Mikor kérdezem, zavarban van, nem igazán válaszol és tereli a témát. Mit kellene tennem, mit tanácsoltok? Én egyáltalán nem igénylem a rendszeres szexet, de ha ő igényelni fogja, vagy igényli csak nem mondja, mit tegyek? Gondoltam letámadom meglepetés szerűen, csak hát félek, hogy talán mégsem akarja.
2020. ápr. 16. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha már együtt éltek, ennyi nem fér bele? (Gondoltam letámadom meglepetés szerűen, csak hát félek, hogy talán mégsem akarja.) Legfeljebb megbeszélitek...
2020. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Már ne is haragudj, de amit leírtál az teljesen kizárja, hogy aszexuálisak legyetek. Ti egyszerűen félénkek vagytok. Amúgy létezik aszexuális, de ritka mint a fehér holló. A szexualitás az ember legalapvetőbb szükségletei közé tartozik.
2020. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az aszexualitásnak is vannak fokozatai.
2020. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, ha igényli, tegyél a kedvére. Megoldható ez anélkül is, hogy "nyakig" benne legyél a szexben.
2020. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
13 évvel idősebb nőd van 24!!! évesen te mázlista!!Én nem szórakozgatnék,hanem "addig basssssssnám,amíg mozog",ha szexi!🤤😁
2020. ápr. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
5# mhm🙄
2020. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Igazam van 6-os!Én tuti ìgy tennék a helyében!😁
2020. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

Tök mindegy, milyen a szexuális irányultságotok, egy kapcsolatban nagyon fontos a kommunikáció. Nálatok ez, úgy látszik, nem működik.


A kérdésre az a válasz jutott eszembe, hogy létezik olyan, hogy demiszexualitás, ami szintén az aszexuális spektrumon van, és azt jelenti, hogy az ember csak úgy akárkit nem tart szexuálisan vonzónak, de amikor már erősebb érzelmi kötelék van közte és a párja között, akkor őt már igen. Illetve a másik a szürke-aszexualitás, amikor csak ritkán vagy bizonyos körülmények között érez az ember szexuális vonzalmat valaki iránt. De az is lehet, hogy egyszerűen csak a kielégülésre vágyik, élvezi a szexet, ugyanis azt szexuális vonzalom nélkül is élvezni. Sőt, a fizikai kontaktus nem is feltétlenül szexuális dolog, lehet, hogy nem is szexelni akar, hanem neki egyszerűen csak az érintés a szeretetnyelve. Sajnos ehhez az kéne, amit fentebb írtam, hogy meg kellene beszélni a dolgokat. Így, ahogy most van, nem lesz hosszú életű a kapcsolat, és nem a szex miatt, hanem mert nem tudtok egymással őszintén beszélni.

2020. ápr. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy "igazi leszbikus" lesz egy ace nincs, de olyan lehet, hogy később rájön, hogy mégsem ace.

Sőt lehet, hogy Ő demi-szexuális, amit már a #8as válaszoló is említett.

2021. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!