Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok (leszbikusok) szerintet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (leszbikusok) szerintetek meddig érezhet szerelmet egy ember, hány évig?

Figyelt kérdés

Meddig ha viszonzott? Meddig ha nem viszonzott?

Hisztek az örökké tartó szerelemben?



2020. ápr. 15. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ameddig a nem leszbikusok - kapcsolat, két ember harmóniájának a függvénye. Erre nincs recept, etalon. Van aki álmodozó típus és képes évekig reménytelenül szerelmes lenni, más meg hamar rájön hogy hülyeség olyan szekér után futni ami nem veszi fel.

Vannak akik nem képesek tartósan kötődni, kicsapongóak, hirtelen nagyon szerelmesek, majd szinte pillanatok alatt elmúlik. S vannak olyanok is akik akár egy életen át - na ők azok akik tesznek is a kapcsolatért, nap mint nap!

2020. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

1#


A válaszod úgy egésze vall rám! Köszi ☝️

2020. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Élete végéig. Csak a partnerek cserélődnek.
2020. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3mas: nyilván úgy értettem, hogy egy ember iránt, de alább ki is fejtettem még 2 kérdéssel, ha el tetszett volna olvasni.
2020. ápr. 16. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a szerelemben, így semeddig sem tart. Úgy gondolom, hogy szerelem nélkül, szeretettel is lehet boldognak lenni valakivel, évekig tartó boldog párkapcsolatban. Sosem voltam szerelmes, de mindig nagyon szerettem azt, akivel éppen voltam. Most nem írok regényeket, kifejtettem már ezt a nézőpontot egy másik kérdés alatt.
2020. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 6 éve tart reménytelenül. Időközben voltak futókalandjaim, most pedig van egy normális kapcsolatom, szeretem a lányt, de azt a másik nőt mégsem tudom elfelejteni.

Én hiszek abban, hogy az emberek jönnek mennek az életünkben, van akik tovább maradnak, van akiket megszeretünk, de igazi lángoló, rajongó szerelmet csak egy valaki iránt érezhetünk, és ha rátalálsz, pontosan tudod, hogy ő az, mert akármennyi idő múljon el, az iránta érezett szerelem nem múlik. Lehet, hogy nem látod évekig, de akkor is elkezd hevesen verni a szíved, ha valaki a nevét kimondja, vagy ha egy hasonló nőt látsz az utcán, mert azt hiszed, ő az.

Én már 4 éve nem láttam, mégis hetente legalább egyszer megjelenik az álmaimban.

2020. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!