Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Mi volt a leggagyibb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a leggagyibb szöveg, amivel nálatok próbálkoztak?

Figyelt kérdés
Társkeresőn, élőben

2020. ápr. 19. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Jó a segged kő kóla...?
2020. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
"Na helló bébi, gyere együnk egy kis meggyet." (by: Ragadom, dagadom, dagad-e)
2020. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

“ Tudod mi a különbség köztem és a fogorvos között ?”

-Értetlen nézés-

“A fogorvos kihúzza,ha fáj”

2020. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tinderes csávó, akinek úgy tűnik, sikerült beállítania a női nemet mint sajátját. "jó csaj vagy, remélem nem vagy leszbikus, bár az se változtatna a tényen, hogy dugnálak"
2020. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

"Eléggé magam alatt vagyok mostanában..."

*hatásszünet*

"Alattad szívesebben lennék."

Az a poén, hogy lett is.

2020. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem szöveg, de mikor valaki a haverját küldözgette hozzám, hogy felkeltse a figyelmem, kampányoljon mellette, adjak már neki esélyt, meg hogy jaj. Amaz' meg lesett rám az asztaltól, várta a sültgalambot. Jókat derültünk rajta :D


22LL

2020. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudtam választani közted és a barátnőd között.(A barátnömet vette feleségül, hozzám akkoriban nem is közeledett, csak évek múlva ezzel a szöveggel akart levenni a lábamról)
2020. ápr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, 6-os miatt jutott eszembe, hogy tényleg, ilyen is volt, hogy a csaj egyik barátnője írt rám, hogy adjak már a csajnak még egy esélyt, mert elkúrta meg ilyenek. Konkrétan egy töri esszé hosszúságú volt, végig csak magát ismételte, a helyesírásról ne is beszéljünk... Teperni is kínos, de ha más csinálja helyetted, az már másik szint. Nem ilyen pick up line féle, de a nálam való próbálkozás része megvan. :D
2020. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár pasi vagyok, elmesélem, az én leggagyibb indításomat. Amikor divatba jött a netes ismerkedés, gondoltam, puszta brahiból ott is kipróbálom magam. Azzal tisztában voltam, hogy a csajok naponta tucatjával kapják a bepróbálkozó leveleket, és ha nem akarom, hogy az enyém olvasatlanul kerüljön a kukába, valami meghökkentővel kell indítsak. Az egyik kedvencem pl ez volt; Lehet felétek tyúkot lopni?

Erre pár nap szünet után mindig válaszoltak. Elképzeltek mindenféle bugris parasztnak, aztán annál nagyobb volt a (kellemes) meglepetés, mikor beindult a párbeszéd.

2020. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Helló cicus, van gazdád?
2020. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!