Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nők asszonyok mi volt...

Lányok nők asszonyok mi volt ez eddigi legaranyosabb leszólító szöveg amivel próbálkoztak nálatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 18:30
 1/4 anonim válasza:
85%
Bocsi,ne haragudj,de megláttalak és el kell mondjam,irtóra csinos vagy. Meghívhatnálak vacsorázni valami szép helyre? Beszélgethetnénk,jobban megismerhetnénk egymást. Persze,nekem is szimpatikus volt a férfi,ezért elmentem vele. Este egy jót dugtunk mert levett a lábamról.:)
2013. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
"Szia,ne haragudj,meglattalak a villamoson es muszaj volt h megszolitsalak. Nagyon csinos lany vagy,hogy hivnak? Lenne kedved meginni egy kavet?...ugy feldobtad a napom.nemcsak szep hanem kedves es aranyos is vagy. Orultem a talalkozasnak" nem mentem vele mert van baratom
2013. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pain for Pleasure ***** válasza:
Személyesen csak egyszer szólítottak le, egy svájci srác oda jött hozzám ennyit mondott: You are so beautiful. 1-2 órát beszélgettünk, nagyon nyomult egész végig, nekem nem jött be ez a stílus, elkérte az elérhetőségem, de nem adtam meg neki. A break táncos csapatával voltak turnén, szóval többet nem láttam.
2013. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia, nagyon csinos vagy! elnézést, hogy leszólítottalak! Nem nyomulok, csak muszáj volt elmondanom. Ha én is szimpatikus vagyok neked akkor beszélgethetnénk valamikor. akár most is, vagy később, amikor ráérsz. megihatunk valamit, vagy sétálhatnánk. remélem nem haragszol!
2013. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!