Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mielőtt elfogadtátok volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt elfogadtátok volna teljesen magatokat, volt hogy szexeltetek férfiakkal, ha igen hogyan éltétek meg az együttlétet?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 20. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen. Sokat ittam és egy buliban ismertem meg egy srácot. Hosszasan próbált felszedni, majd végül beadtam a derekam. Ekkoriban egy elég rossz lelkiállapotot éltem meg és elég kétségbe esett voltam. Nem akartam felfogni, hogy csak a nőket szeretem, tapasztalatom férfival pedig az idáig nem volt. Így hát belementem a dologba. Nem igen élveztem, pedig egyébként a srác tök rendes volt, oda figyelt, de valahogy hiányzott valami. Mikor vége lett nem igazán esett jól mellette feküdni. Inkább elfordulva aludtam.. Ő utána még elkísért a buszomig és úgy beleélte magát, hogy még a kezemet is megfogta, ami viszont engem furán érintett és elég kellemetlen volt. Másnap megírtam neki, hogy köszönök mindent, de inkább nem szeretnék többet találkozni vele. Hát ennyi.
2020. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Uhh akkor nem volt felhőtlen öröm:/

Utolag rajottel mi volt az ami hiányzott?

2020. ápr. 20. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok. Az hiányzott, hogy nem volt nő.. :D Hiányzott a mell, a nőies puhaság, a női illatok, hogy úgy bánhassak vele, mint egy nővel. Azt gondoltam, hogy talán a férfiakhoz is tudok így vonzódni, de ez az élmény abban erősített meg, hogy nem.
2020. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Én nem élveztem, nem jutottam el az orgazmusig. Aztán a szopás szörnyű volt, majdnem hánytam. Na meg a fájdalmas seggbekuki! Köszi! elég volt! Ennek már 20 éve azóta csak nővel voltam.
2020. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm😃

És hogyan sikerült kellőképpen felizgulni maga az együttlétig?

2020. ápr. 21. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt hasonlóan, mint az elsőnek, buli, srác megpróbált felszedni, nem volt tapasztalatom a srácokkal, stb. De mi nem jutottunk az előjátéknál tovább, mert nagyon nem izgatott szegény, pedig nagyon aranyos volt. :/ Mindegy, azóta tudom, hogy srácokkal semmi. Azt nem mondom, hogy megbántam, mert tapasztalatnak jó volt.
2020. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden pasi közeledèsét elfogadtam (már aki szimpi volt) sex is szinte mindig volt. Ami ugyan jó volt de nem az igazi. Nagyon nem találtam amit kerestem. Ez végül arra sarkallt,hogy hagynom kéne a fiúkat, mert nem ők kellenek.
2020. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképp tudnék nyilatkozni,mint a #7-es,talán annyiban volt másabb,hogy nem engedtem mindenkit közel magamhoz olyan értelemben...
2020. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!