Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ezt a felcsatolhatósat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt a felcsatolhatósat vajon nők is tudják használni? (link bővebben)

Figyelt kérdés

[link]

Ha megnézitek közelről.Nők azt hova csatolják vagy kötik,ami a pasinak a herezacskóhoz megy?😀

Elég bejövős ez a cucc,jó lenne nőként tudni használni,ha majd beruházok egy ilyenre a jövőben.😀

Ja és mit gondoltok,a 20 cm hosszúság,majdnem 5 cm vastagság milyen lehet?Élvezetes?☺


2020. máj. 9. 09:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%
Rohadt nagy és vastag. A nők nagyrészének ez túl nagy lenne és feszítene. Amúgy nem tudom, h fel tudnád-e venni.
2020. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Ok,hogy feszítené őket,de attól még lehetne élvezni valamennyire,nem?😀

Majd meg kell kérdeznem az eladót ezek szerint,hogy ezt nők is tudják-e használni.😀😀

2020. máj. 9. 12:10
 3/41 anonim ***** válasza:
46%

Felvehetik nők is, de a kialakításán látszik hogy "uniszex" azaz férfiak is tudják használni. Egyébként méregdrága, 15-ért már ennél sokkal jobbat lehet venni, s túl vastag is.


Nem akarlak kiábrándítani, de... felcsatolhatóst nem nők használnak egymás között (ha ilyesmire vágynának akkor ffi lenne ott) hanem biszex/meleg pasikon használják nők.

2020. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Utolsó!Hát eléggé tévedsz.😀😀😀

A nők nagy része ugyanúgy igényli/szereti a behatolást,akkor is,ha leszbikus.Meg néha izgató úgy magadévá tenni a nődet,mintha "férfi" lennél.😏

2020. máj. 9. 12:36
 5/41 anonim ***** válasza:
96%

Honnan veszed, hogy akit meg akarsz vele dugni, az egyáltalán akarja? Én is úgy gondolom, hogy hetero nők között is kicsi az igény ekkorára (csak a pasik mániája ez a fél méteres lób*szó farok méret, meg szerintük minden nőnek ekkora kell), leszbikus nők között meg szinte semekkora igény nincs erre.

Oké, biztos akad 1-2 kivétel, de nagy átlagban hidd el, hogy ránéznek egy ekkora, élethű pénisz mintázatú szarra és fejvesztve menekülnek... ha már felcsatolhatós, nekem mondjuk fontos, hogy ne egy p*cs jusson róla eszembe, herezacskóstól meg minden hülyeséggel együtt.

2020. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Utolsó!Biszex a nő,eddig csak férfivel volt.Azzal nem lenne gond,amit írsz.Hogy a méret mennyire lesz neki jó,és még,ha fáj is neki kicsit tudja-e élvezni az úgyis kipróbálás kérdése.😀
2020. máj. 9. 14:38
 7/41 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom miért kell ilyen szarokkal offolni folyton ezt a kategóriát akkor. Menj be egy szexshopba vagy nézzél körül rendesen azt vegyél ekkora méretűt p*csbedugdosós lyuk nélkülit, azt kész.

Mit problémázod túl...

2020. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Talán azért ide írtam,mert én leszbikus vagyok,és 2 nővel kapcsolatos a kérdés?!😑😑
2020. máj. 9. 14:53
 9/41 anonim ***** válasza:
96%

De olvasd már vissza, az egész kérdés hülyeség.

Ráadásul a konkrét kérdésed “ Ja és mit gondoltok,a 20 cm hosszúság,majdnem 5 cm vastagság milyen lehet?Élvezetes? “, erre válaszoltunk hárman, és nem is érdekel a válaszunk.


De bocs, biztos mi vagyunk hülyék.

2020. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
95%

Biszex kategóriában jobban meglenne ez a kérdés.


Egyébként straponból van többféle, nem tartom én olyan fontosnak vagy jó ötletnek, hogy egy péló formájút válassz.


A 20 centi is felesleges, mert egyfelől a hosszúsága miatt nem tudsz majd rendesen mozogni vele, másfelől pedig ha véletlenül tovább nyomod, mint kéne (igazi gumiszoba van belül, be tudod nyomni), akkor lesz sikoltozás. Mert a hiedelemmel ellentétben, egy műanyagrúddal 20 centi távolságból nem érezni, hogy hol a határ.


10-15 centi bőven elég. Az 5 centis vastagsággal nem vitatkozom, egyéni preferencia.

2020. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!