Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, akik sminkelnek!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, akik sminkelnek! Ti milyen sminket szoktatok csinálni magatoknak?

Figyelt kérdés
Linkeljetek képet egy hasonló sminkről, hogy egyszerűbb legyen elképzelni.

#link #smink #kép #biszexualitás #leszbikus #makeup #kérleknerakjátokátaszépségésdivatkategoriába
2019. márc. 7. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A szemem szoktam kihúzni szemceruzával alul és felül. Plusz szempillaspirált használok. Néha BB krémet. Mást nem.
2019. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak a szememet szoktam festeni, meg alapozót felrakni, nagyon néha egy kis szájfényt is.


Ezekből: Drama, Luxe, Bold, Feline, Pin up

[link]


Ha szájfényt is használok akkor kb. ilyen a sminkem:

[link]


Ilyen az átlag smink amit használok:

[link]


Illetve néha rám jön a vörös rúzs mánia és olyankor olyan Pin up-os a sminkem, mint ez:

[link]

2019. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem használok alapozót, mert szép böröm van, és nem is érzem jól magam alapozó "alatt"

A szememet szoktam festeni. Kis sötét színnel (álltalában barna) a szemhélyam külsö sarkába és valamilyen világos (fehér vagy barack) a belsö részére (a kettö között meg átmenetesre összemosom a két színt). Nagyon vékony tusvonal és szempilla spirál.

A számat csak alkalmakra szoktam rúzsozni, egyébként csak valamilyen hidratálòt használok rá, ami színmentes (és lehetöleg organikus)


Valami ilyesmire szokott sikerülni. (csak a szemem formája kicsit más)


[link]

2019. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!