Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányokat érdekelheti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányokat érdekelheti, ismerkedne olyan transz lánnyal, aki kizárólag lányokhoz vonzódik lelkileg, testileg, még meg van a “fő pasi jellemzője”, de lányos alakja van, “természetes” cicije a hormonoktól és teljesen szőrtelen? Mint pl. én...

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 16:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Jól mondod, a hormonoktól alakul ki, de van aki nem akarta és ezt kapja az élettől és van aki ezt szeretné elérni! Az eredmény és a megnevezés au.....

De nem vitatkozni akarok, hanem beszélgetni erre nyitott lányokkal!

2020. máj. 15. 21:30
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

Ha lánynak érzed magad akkor miért nem csinaltatsz puncit?

Már ne is haragudj...ki vagyok ezektől az "én lánynak érzem magam de azért allva szeretnék hugyozni és dugni a fszommal" felé "lányoktol"

En elfogadom teljes mértékben a nemváltást de amit te csinálsz ez a kutyám majom ez ne haragudj de nekem sok

2020. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%

Arra nem gondoltatok, hogy azért nem "csináltat" punci, mert egy ilyen műtét sokba kerül és kell hozzá orvosi vizsgálat, pszichológiai szakvélemény, baromi hosszú procedúra? Itthon nem sok lehetőség van az ilyen műtétekre, külföldi beavatkozás meg drága, hosszadalmas...

Nem vagyok transznemű, de informálódtam ebben a témában, és egyáltalán nem könnyű a helyzetük. És olyannal meg nem illik előhozakodni (egy ismeretlennek!!), hogy használná e az a bizonyos részét szex közben. Ez rá tartozik meg arra aki a párja lesz.

Kérdező, kitartást! Remélem megtalálod a párodat! Én akkor jönnének össze transz nővel, ha nagyon megfogna a személyiségével és a lelkével, és igazi társam tudna lenni, de a "biológiai" nők felé is ugyanezek a feltételeim.

2020. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mivel személytelenül bárki, bármit irogathat következmények nélkül, én is élek ezzel!

A szexet kizárólag lányként tudnám megélni! Vannak technikák, amivel teljesen el lehet tüntetni a “pasi jegyet”. Én full passzív vagyok, aktív oldal kizárva! Nem a potenciámmal és a méretével van gond, (sőt!), de én anélkül is ki tudok elégülni, sokkal jobban, mint ha használnám!

Műtét nem jöhet szóba a másik életem miatt, de ez bonyolult és nem hiszem, h bárkinek többet kellene tudnia erről! Szívesen megosztanám, de ehhez egy baráti kapcsolat kell!

És végül kedves 12. Rossz ajtón kopogtatsz! Olvasd el még 1x, 10x a kérdést! Nem az anyagcsere módozatairól és végképp nem szexelés céljából tettem fel! Hogy valaki ezt tudja kihozni ebből, az nagyon jól mutatja az intelligencia és szürke állomány szintjét, pontosabban ezek hiányát!!! De elnézést, lehet, h túl bonyolúlt volt, h felfogd!!!! Egy szóval, próbálkozz másokat meggyőzni az alpári, tájékozatlan véleményeddel!

Olyan vagyok, mint egy tükör, mindenki azt kapja vissza, amit kifelé sugároz!

Szerencsére többen vannak, akik nyitottak a “más” dolgokra.!

Köszönöm nekik!!!!! Szép napot! :-)

2020. máj. 18. 09:02
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
En talan. Az a baj, hogy ez nem ennyin mulik de alapvetoen nyitottan allnek hozza:)
2020. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem.Véleményen szerint aki valóban leszbikus szintén nem. Egy igazi leszbikus a puncit szereti.Én nem tudom elképzelni se hogy egy leszbikus azt mondja hogy persze igen nyitott vagyok rá … aki azt írja az nem leszbikus hanem biszex … nyugodtan le lehet pontozni ez így van márpedig… Én csak akkor gondolkodnék el ha át lennél műtve de szerintem akkor is nemet mondanék.Mivel alapból egy picit látszani fog hogy nem nőnek születtél. Én messziről ki szúrom a transz neműeket kettő .. szerintem az íze se ugyan az lenne sőt már láttam is operáltat és meg lehet mondani hogy nem nunival született .. nem megbántani szerettelek volna lehet kicsit nyersnek is tűnök és tudom hogy le leszek pontozva de szerintem akkor is egy full leszbi nem fog össze jönni olyannal aki alatt nem punci van.. csak egy biszex vagy pán..
2022. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!