Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Barátnőmet megkérdeztem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet megkérdeztem, segítene-e puncit borotválni, félreérthető a helyzet?

Figyelt kérdés

Elég jó barátnők vagyunk, sok mindent meg tudunk beszélni. Én elég ügyetlen vagyok, megkérdeztem, segítene-e benne, mire ő azonnal igent mondott.

Nem vagyok leszbi, nem akarom, hogy félreértse. Ennyi beleférhet a barátságba?



2017. ápr. 18. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Ti tudjátok,hogy belefér-e nálatok.

De a borotváláshoz miért kell segítség?

2017. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Bele fér bár nem értem hogy miért nem kozmetikushoz mész el ... Igaz hogy drágább de annyira nem félreértehető mivel oda is sok ember jár ... Ugyan ilyen kérésekkel
2017. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én biszex vagyok, szívesen segítenék neked :3 szerintem amúgy ez túl megy egy baráti határon
2017. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Belegondoltam most ,hogy mit szólna a z én barátnőm ha ilyet kérnék tőle....szerintem reggelig nevetne rajtam. minimum és mondaná,hogy menj a fenébe.:)20/L

Az intim terület nem normális dolog mást bevonni.

2017. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy hülyeség amit írok... De talán az sem mindegy hány éves vagy. Mert ha még fiatal vagy és tapasztalatlan vagy ilyen dolgokban, akkor azt mondom nem meglepő, hogy egy olyqn embertől kérsz segítséget, akivel nagyon közel álltok és erős a bizalom. Viszont ha már idősebb vagy, akkor tényleg félreérthető...
2017. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Kinez azert egy nyalas. Majd belejossz!
2017. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Mi is közösen borotválunk a barátnőmmel,nincs abban semmi.
2017. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lábamat le tudom gyantázni, de a fanszőrzeten nem működik a gyantacsík.

Hónaljban és lent elektromos trimmelőt használok.

Borotvát még sose fogtam a kezemben. Sajnálom, nem bízok magamban. Tegnap előtt láttam milyen szép sima a barátnőmnek, megkérdeztem, de azóta ezen rágódok. Leszbinek vagy csak simán hülyének néz.

Igen, a kozmetikus megfordult a fejemben, de akkor inkább a barátnőm lásson, mint egy idegen.

amúgy 17 múltam.

2017. ápr. 19. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor idegen ferfi se jon szoba, ugye? (Hany privatot kaptal ilyen temaban?)

40f

2017. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi rendszeresen közösen csináljuk a barátnőmmel,szerintem simán belefér egy barátságba. L.
2017. ápr. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!