Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az a bizonyos "tiltott gyümölc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a bizonyos "tiltott gyümölcs" miért kell ennyire?

Figyelt kérdés

Biztos voltatok jó páran, úgy hogy olyan személy iránt éreztetek erős vonzalmat aki iránt nem szabadott volna. (Barátnő, foglalt, hetero).


Mégis, miért ilyen erős ez a vonzalom? Miért sokkal jobban vonza az embereket mint egy szabad vonzalom iránt?


Ha voltatok már ilyen helyzetben, mit tettetek? Sikeresen túl tettétek magatokat vagy ha törik-ha szakad megpróbáltátok megszerezni?



2020. máj. 17. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem visszautasítottak,állítólag biszex barátnőm bár lehet hogy inkább hetero...barátol voltunk de inkább megszakítottam a barátságot pedig nagyon jó barátnőm volt,csak hát az érzelmeim közbe szóltak.
2020. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mert küzdeni kell érte. Ha túl könnyű valamit/valakit megszerezni,akkor annak elveszik általában az értéke.

Értem fél évig küzdöttek, meg is lett az eredménye, nem hiába fáradozott a legjobb barátnőm.

2020. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!