Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van még itt olyan akit elszakí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan akit elszakított a párjától a vírus?

Figyelt kérdés
Sztereotipia, hogy mi mindig valahol a világvégén találunk magunknak párt. Kiváncsi vagyok más is járt e úgy mint mi a párommal, hogy lassan 3 hónapja nem láttuk egymást, mert Szlovákiában él. Hogy vészelitek át. Mi nem inogtunk meg de már kezd nagyon nehéz lenni hogy nem látom

2020. máj. 23. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első két hónapban még ha nem is lakunk messze egymástól, a vírus miatt a családja teljesen bezárkózott, így nem láthattuk egymást.

Nehéz volt, de kibírtuk, és végül megenyhültek a szülei és azóta találkoztunk párszor.

2020. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, nálunk felerősítette a problémákat, szakítottunk. De neked kitartást :)
2020. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szlovak baratnommel szinten igy vagyok... Egy nappal a hatarzar elott talalkoztunk volna tobb napra, nem jott ossze. Persze, folyamatosan videohivasok, meg ilyenek, csak jo lenne mar latni is egymast. Mi mar tulvagyunk azon a 3 honapon... :)
2020. máj. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
+1..marcius eleje ota nem talalkoztunk, de junius kozepen ha minden jol megy, szeretnek mar menni hozza es nem tudom meddig maradok nala :) azzal nyugtatom magam, hogy mar "csak" par het es mar rengeteget voltunk tavol egymastol
2020. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Március eleje óta nem találkoztam azzal a lánnyal,akit szeretnék visszakapni.

Hiába beszélünk napi szinten,ígyis elég idegtépő h nem látom,nem tudom megölelni és hasonlók....😢

2020. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!