Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lezbik, ti miért vagytok lezbik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Softiee kérdése:

Lezbik, ti miért vagytok lezbik?

Figyelt kérdés
Én legjobban azért, mert volt egy fiúm aki mindig szexel fenyegetett mikor nem tetszett neki amit csináltam.. egyszer próbálkozott, hazaszöktem.. azóta lezbi vagyok..

2020. máj. 24. 17:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ha elírtam bocs, nem nagyon sokat írok :c
2020. máj. 24. 17:45
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Azért,amiért Neked belóg egy gerenda.....
2020. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

*leszbikus

Helyesen írva.

2020. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok "LEZBI" hanem LESZBIKUS...

És ahhoz semmi közöd kisapám!

Mert nem fogom leírni hoygan lettem az, emrt akkor "lezbinek" fogod magad kiadni és így hülyítesz majd minket nőket, hogy elhitesd másokkal hogy te egy "perverz kis szuper lezbi" vagy és képcseréznél.

2020. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

"Lezbik, ti miért vagytok lezbik?"


Romeo! Miért vagy te Romeo? :/

2020. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ok, kisapám..? ha semmi közöm hozzá akkor minek kommentelsz? lehet, hogy hülye vagyok mert elírtam + ezt a kérdést már sokszor láttam. Amugy meg vedd a fáratságot a helyesírásra ha ilyen nagykápűnek érzed magad. Nincs jogom képcserézni, sem kedvem vagy akaratom. Ja bocs, hogy nekem "belóg egy gerenda" de ez igy van, ha viccesnek találod amit írtam, az a te balyod, nem szeretek veszekedni se, ugyhogy tudjátok mit, mindenkinek igaza van. téma lezárva.
2020. máj. 24. 18:57
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

"az a te balyod"


HeJesírásoddal is baLYok vannak! xD

Ne fogd rá hogy "gyorsan írsz" vagy hogy "véletlenül elírtad".

2020. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

1. Szabály: Ne OFFolj, ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

Kösz.

2020. máj. 24. 19:02
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Troll vagy. Go away.
2020. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
na mindegy, törlöm a kérdést azt cső
2020. máj. 24. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!