Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, milyen párra vágytok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen párra vágytok?

Figyelt kérdés

Mi az ideálotok, milyen lányt kerestek? Hogy képzeltek el egy kapcsolatot, amilyet igazán szeretnétek? Szerintetek megtaláljátok azt a személyt, akivel ez meg is valósul?


22/L/L


(Kategóriát tessék nézni, kérem szépen :D)



2017. szept. 12. 00:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Jelenleg semmilyenre..vagy csak valami nagyon lazára, volt 1 több éves hosszú kapcsolatom, ami nagyon jó volt, szerettük egymást ,összepasszoltunk , de az élet szívás szóval vége lett, azóta nem igen vagyok oda az érzelmekért. De úgy vagyok vele h idővel mindenki megtalálja a párját, szóval inkább csak az a kérdés, h elrontod v nem a dolgokat.:D
2017. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én olyanra, akivel bármit meg lehet beszélni. Aki kicsit más, mint a többi lány. Meg azt is, hogy spontán legyen. :)

Talán túl nagyot álmodom. :')

2017. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
A külső mindegy,de a göndör haj a gyengém. A lényeg nálam hogy legyen legalább picit más mint a többi lány,ne legyen "átlagos".Persze az is számít hogy lehessen vele beszélgetni,és hogy megtaláljuk a közös hangot. 20/l
2017. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én olyanra, aki kezdeményező, laza, bolondos, meg tud nevettetni, és együtt is tudunk nevetni, meg van benne a tűz, a szenvedély, és van benne egy kis romantika is. Olyanra vágyom akire számíthatok, akivel biztos lábakon állok, aki egyenes, és domináns. Tud szeretni, és képes is ezt kimutatni. Meg tudok vele mindent beszélni. Nagyjából közösek a céljaink, és együttes erővel tudunk ezeken dolgozni, ezért nem vesztem el a hitem. Képes a fejlődésre, intelligens, értelmes.


És én már találtam egy ilyesmi embert, nem pont ugyanilyen (vagy még nem ismertem ki teljesen..) de nem számít, mert szeretem! :)

2017. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Belsőre inkább legyen kicsit félénkebb, nehezebben megismerhető, semmiféleképp ne nagyképű, és ne akarjon mindig a középpontban lenni..az ilyen embereket nem szeretem. Legyen művelt, nem az iskolázottságra gondolok, inkább a különböző dolgokban való jártasságra. Legyenek saját gondolatai, legyen magabiztos, de ne főnökösködő, engem semmiféleképp ne akarjon irányítani. Elvégre egyenrangú társak vagyunk a kapcsolatban. Legyen kompromisszum kereső, mert én is az vagyok. Egyik-másik kivételével, a legfontosabb hogy meglegyen a közös hang.

Külsőre előnyt élveznek, akik hasonló magasságúak mint én (+/- 10 cm belefér, amúgy nekem furán néz ki, ha nagy a különbség). Félhosszú vagy hosszú haj, hajszín mindegy, nőies vagy lazább öltözködés, de semmiféleképp ne férfias. Kb. ennyi.

2017. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A külső nálam sem mérvadó, csak ápolt legyen. Legyen kedves, szolid, szerény. Legyen mélyebb érzésű a mai vásárolgató, facebookon pózolgató nőknél.Legyen kapcsolatcentrikus, hűséges,megértő és megbízható. Fontos,hogy mindent meg tudjuknk beszélni, legyen szó akár belső érzésekről, akár problémákról. Legyen közös érdeklődésünk, közel legyen egymáshoz a világnézetünk. Ezeket én is nyújtani szeretném neki.

L/L

2017. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Van az a mondás, hogy a külső megfog a belső megtart és én ezzel teljes mértékben egyetértek. Egy lány engem is elsőre külsőleg fog előny ha fiúsabb lány az illető, bár a lányos lányoktól sem tartózkodom.

Belsőleg fontos a hűség főleg, ha nem minden nap találkozunk. Nyílván valamiben hasonlítsunk, találjuk meg a közös pontot, érezzük jól magunkat egymással és merjünk önmagunk lenni egymás mellett. Szerintem ezek azok amik fontosak. 18/L

2017. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Jól szaggassa a nokellit.
2017. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én már megtaláltam a párom, de ha általánosan kell beszélnem, akkor mindenekelőtt fontos, hogy nőies legyen kívül is és belül is. Én erős egyéniség vagyok, ezt elvárom tőle is, de ne legyen érzelmileg nulla. A párom dominánsabb, mint én és ezt imádom. :) A műveltség is nagyon fontos és a támogatásra, szövetségre való hajlam is. :) Adjon magára és legyen igényes a környezetére is. :)
2017. szept. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Legyen ép lelkileg, ez nagyon nagyon fontos! Legyen intelligens, családcentrikus, figyelmes, elköteleződésre képes, nyugodt, lehessen rá számítani, akarjon működtetni egy párkapcsolatot hosszútávon. Testileg amolyan átlagos, nőies lenne a megfelelő, de némi +-10 kiló/ cm belefér, hozzám képest.
2017. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!