Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már, hogy azért kavartato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy azért kavartatok valakivel, mert nagyon nyomult és azt akartátok, hogy hagyjon már békén? (kategória!)

Figyelt kérdés
Nem nemi erőszakra gondolok, csak arra amikor azért adjátok be a derekatokat, hogy az a bizonyos nagyon idegesítő személy békén hagyjon titeket. Ha volt ilyen, hogy éreztétek magatokat utána?

2020. máj. 25. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán rohadtul logikus. Ha azt akarja valaki, hogy soha a büdös életben ne tudja levakarni az illetőt, akkor tökéletes taktika.


Nem, velem soha nem volt ilyen. Megáll az eszem, hogy valaki ennyire befolyásolható.

2020. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
JEsszusom, ekkora logikai bukfencet is ritkán hallani. Hogy képzeljem el a szituációt? Unod hogy zaklat, majd benyögöd neki, hogy na jó tudod mit, mivel nem hagysz békén, akkor tessék itt vagyok? Ha neten zaklat letiltom, ha személyesen elküldöm a búsba, akár hangosan is, hogy mások is hallják és süljön a szégyenben.
2020. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Erről az jut eszembe, mikor megerőszakolás előtt a férfi azt mondja “ha hagyod magad, hamarabb szabadulsz”.

Csak itt az erőszakot elszenvedő önként dönt így.

Gyönyörű. Remélem ezt nem tanítják senkinek.

2020. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azta de empatikus itt mindenki...
2020. máj. 25. 15:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha valakit le akarok koptatni akkor teljes mértékig ignorálom nem adom alá a lovat.
2020. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Miért is kellene empatikusnak lenni? Ha nem tetszik a vélemény, nem tetszik a válasz, nem bírod az őszinteséget, akkor nem kell kérdezni.
2020. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%

10. vagyok

Én se értek egyet azokkal, amiket ő ki szokott írni, meg ahogy beszél a nőről, meg hogy mit tenne vele stb. Tudom én is milyen amúgy, de szerintem szép lány ettől függetlenül.

2020. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem folytatnátok a cicaharcot privátban? És már bocsi, de a patronos hülye rád is igaz hogyha leállsz veszekedni. Egy fokkal nem vagy jobb ha lesüllyedsz a szintjére.
2020. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jelentsétek a válaszokat, hogy ne legyenek itt, ami nem a témához illik.
2020. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Melyik 2 kommentelőt?

Hárman kommenteltek

2020. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!