Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tánc közben felizgulni mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tánc közben felizgulni mennyire normális, volt már más is ilyen helyzetbe? 35/N

Figyelt kérdés
Elmentünk egy buliba a barátommal , ő kicsit sokat ivott és nem akart táncolni. Aztán mentem egy nővel táncolni , mert nem akartam , hogy féltékeny legyen. Táncoltunk elég ritmusos táncot , aztán mondja a nő , hogy táncoljunk még egyet, egy lassú szám jött és én közben felizgultam.
máj. 16. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Normálisnak nem mondanám,azonos neműtől nem lenne szabad. :-)
máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

#1 Miért ne lenne szabad?

Szerintem teljesen normális. Nincs ebben semmi különös.

máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.


Van benned biszexualitás az mondjuk tutti, de ettől normális.

máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Mondhatni a táncok nagy részét ezért találták ki, ezért szeretnek sokan táncolni. A lassuzás különösen alkalmas az izgatásra, ingerlésre, csábitásra, ahogy érzed a partner testét hozzád simulni, érzed az illatát, élvezed az együttmozgást. (Voltam hasonlo helyzetben. Csudajo!:-)
máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
De ölelgetett is?
máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális/leszbikus hajlammal teljesen normális.
máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!