Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért küld meztelen képet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küld meztelen képet a heteró barátnőm, amikor tudja hogy le akarok vele feküdni?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátnőm tudja hogy régen tetszett, de ez egyáltalán nem zavarja. Igazából még mindig tetszik de ezt nem mertem elmondani neki. Még régebben próbáltam flörtölni vele de heteró, azt mondta, amikor lánnyal csókolózott egyáltalán nem élvezte. Egy időben minden hülye pasassal lefeküdt, de most van egy stabil kapcsolta.

Ma oedig miközben a barátjáról beszélt elkezdett fehérneműs képeket küldeni, mire mondtam neki milyen jól néz ki meg minden mert hát tényleg, erre elkezdett egyre többet mutató majd teljesen meztelen fotókat küldeni, olyat is amúgy amin a barátját ölelgeti meg ilyenek. Azt mondta másnak nem merne ilyen képeket küldeni, csak nekem.

Én meg most nem értem ezt az egészet! Fura lány, vannak félreérthető dolgai, de ez azért érdekes volt!

Igazából inkább csak azért írtam ezt ki mert nem tudom hova tenni és kíváncsi vagyok mások reakciójára.



2020. máj. 28. 00:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, így próbál utalni arra, hogy most már kipróbálná veled.
2020. máj. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Vagy egy hulye pics@, aki szereti, ha dicserik es a nyalukat csorgatjak ra...😋
2020. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
90%
Igazából az is lehet, hogy csak jólesett neki, hogy dicséred, viszont azt is el tudom képzelni, hogy ezzel próbált meg úgymond "tesztelni" hogy esetleg még mindig bejön e neked, vagy valami ilyesmi. De amúgy miért nem kérdezel, csak simán rá, hogy hogy ilyen képeket küldött neked?
2020. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

00:24

Nem tudom, nem igazán mertem! Azt megkérdeztem nem zavarja-e hogy valaki megláthatja ezeket a képeket, azt mondta nem. Nekem tök szokatlan ez, de ő ennyire büszke az alakjára.


Igazából nekem is az jutott eszembe, hogy mivel most egy komoly kapcsolatban van, annak ellenére hogy boldog, hiányzik neki az, hogy valaki azt mondja rá hogy Woow! És ugye fiúnak nem küldene, de mivel én lány vagyok, nekem nem gáz.

2020. máj. 28. 00:33
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Mert vannak ilyen picsàk akik szeretik húzni a másikat akiről tudja hogy vágyik rà.
2020. máj. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg most kellene lépned, és a fotóira meg írni, hogy mit váltott ki belőled.

Biztos többet akkar, de ő sem meri ki mondani.

2020. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Én is átéltem már ezt, és most kiderült hogy többet érez mint szimpla barátság
2020. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Szórakozik veled!
2020. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Vagy visszaigazolás (egósimi) kell neki,vagy Te.

Netán mindkettő.

2020. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%

Hetero, de lánnyal smárol...

Itt már bukik a kérdés.

2020. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!