Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért küld meztelen képet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küld meztelen képet a heteró barátnőm, amikor tudja hogy le akarok vele feküdni?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátnőm tudja hogy régen tetszett, de ez egyáltalán nem zavarja. Igazából még mindig tetszik de ezt nem mertem elmondani neki. Még régebben próbáltam flörtölni vele de heteró, azt mondta, amikor lánnyal csókolózott egyáltalán nem élvezte. Egy időben minden hülye pasassal lefeküdt, de most van egy stabil kapcsolta.

Ma oedig miközben a barátjáról beszélt elkezdett fehérneműs képeket küldeni, mire mondtam neki milyen jól néz ki meg minden mert hát tényleg, erre elkezdett egyre többet mutató majd teljesen meztelen fotókat küldeni, olyat is amúgy amin a barátját ölelgeti meg ilyenek. Azt mondta másnak nem merne ilyen képeket küldeni, csak nekem.

Én meg most nem értem ezt az egészet! Fura lány, vannak félreérthető dolgai, de ez azért érdekes volt!

Igazából inkább csak azért írtam ezt ki mert nem tudom hova tenni és kíváncsi vagyok mások reakciójára.



2020. máj. 28. 00:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem kérdezz rá, hogy miért küldte a képet.
2020. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%
Csak szórakozik veled,a pasijával meg jót röhögnek rajtad.
2020. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

Én bepróbálkoznék.

Hibás nem lennék, hisz azt hittem flörtöl, úgy hogy tudja tetszett nekem.

Max ha nem jön be a dolog, azt mondod, hogy félreértetted, de lehet, hogy bejön.

Még amire gondolok.

Mi van ha ez a pasija szeretne egy 3-ast?

Lehet, hogy a barátnőd belement a dologba és csak olyannal lenne benne akit ismer is? Hallottam már ilyet.

2020. máj. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tényleg a pasija akar egy harmadikat. Kérdezz rá mindenkép.
2020. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Legyezgeti az egóját meg be is jönne neki,bogy szexeljetek...szerintem.
2020. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Kapitány_úr válasza:
100%

Nagyon aranyos vagy, látszik, hogy tényleg nagyon kívánod.

Én azt ajánlanám, hogy kérdezz rá.

Ha nem azért küldte, hogy jelezze, hogy szeretne veled lenni (ami valószínű, mert azt másként tenné), akkor cseszd le, és bármily fájó is, engedd el, köszönj el tőle.

2020. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem csak dicsekedni akart kicsit, es jol esett neki a dicseret. Tudja hogy tetszik neked, es orult maganak, hogy bejon neked is. Csak fityegett neked egy kicsit. Viszont a masik oldalon meg is bizott benned, ha meztelen kepeket elkuldott magarol.


Egy minimalis esely lehet ra, hogy azota miota kikezdtel vele, es van pasija, lehet hogy vonzza a fantaziajat megis kiprobalni csajjal, esetleg lehet hogy a pasijaval bevennenek teged egy harmasba. De ennek minimalis esely latok, de azert nem zarnam ki tisztara. Bar szerintem csak dicseretet akart.

2020. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

Hülyeség az, hogy csak dicséret miatt küldte.

Én meleg vagyok, de még egy hetero haverom sem küldött a farkáról képet, csak azért, hogy dicsekedjen. Na és miért nem? Mert elég félreérthető, főleg ha nem akar semmit.

2020. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Siman rakerdezhetnel miert küldte, azért meztelen fotokat barátok nem küldenek a masiknak :D


Tuti rakerdeznek :D

2020. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18-nak igaza van,hiába lett lepontozva.😀😀
2020. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!