Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok tényleg használ az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tényleg használ az ananász/ananászlé?(vagy csak a fiúknál működik) Ha igen akkor ananászlevet hol lehet kapni mert sehol sem találtam.

Figyelt kérdés
előre is köszi
2020. jún. 3. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

nekem nem kifejezetten az ananász, hanem a dinnye segített

egy hétig dinnyekúrát tartottam (csak dinnyét ettem), és a pasim mondta, hogy édesebb lettem

2020. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Használ.

Ananászlevet bárhol lehet kapni..

2020. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
igen használ
2020. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Szinte bármelyik boltban kapsz ananászlevelet.
2020. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy használ.
2020. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a sok gyümölcs rendezi át az ízvilágot, de az is számít hogy ezen kívül mit eszel még.
2020. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem talál ananaszlevet....az zavar meg hogy gyümölcs is van a konzervben...ugye?
2020. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Piacokon találsz egész ananászt, sparban, tescoban egész ananász meg konzerv/üdítő is van (a friss mindig a reggeliknél, a dobozos az üdítőknél), és számos kisboltban vagy benzinkúton is kapható (pl. Manna, Family market, stb...). Dm-ben üdítő, aszalt gyümölcs meg ananászos édesség is szokott néha lenni. Ha ennél konkrétabb infó kell akkor már kéne hogy melyik márkát keresed melyik településen, mert rohadtul nem mindegy hogy egy Happy Dayt nem találsz Pesten, vagy egy borsodi falu abc-ben nincs Limenita.

A fűszeres meg édes kaják meg befolyásolják az illatot meg az ízt a tapasztalatom szerint, de tudományosan még nem megalapozott az állítás - legalábbis nem ismerek erre való kutatást. Bár az ember étkezése a bőr illatát is befolyásolja - ez viszont már tudományosan bizonyított.

Más az ember egy adag nagyon csípős curry után amire küld pár sört meg egy doboz cigit, meg más ha egy/több napig vizet/kókusztejet/gyümölcslevet vedel enyhén fűszeres és zsíros kajákkal.

2020. jún. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!