Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szüleitek hogy fogadták el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleitek hogy fogadták el hogy leszbik vagytok? Mi volt a reakció mikor megtudták? És honnan tudták meg?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre lesokkolta őket (kb egy hétig), de most már totál elfogadták, ellentétben a párom szüleivel akik pedig a haladó nyugat európában élnek, szal...
2020. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámmal nem tartom a kapcsolatot, így vele nem kellett erről beszélnem. Apukámnak elmondtam. Jobban izgultam coming out előtt, mint bármelyik vizsgám előtt. De teljesen jól fogadta. Azt mondta, hogy már régóta sejti. Eddigi párjaimat is tök normálisan fogadta, örült nekik.
2020. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 StevenUp ***** válasza:
29%

Sohasem értettem a "coming out" jelenséget mind a civil életben, mint odahaza.

Leszögezném, hogy abszolút nem kötekedésből írom ezeket, csak tényleg érdekel egy belsős infó.


Mármint mégis miért kell "bejelenteni" hogy "apa, anya homokos vagyok"

Senkire nem tartozik a magánéletem és majd rájönnek a szülők amikor csak azonos neművel megyek haza.

Ha meg nem otthon lakom akkor meg pláne.

Miért kell ezt mások orrára kötni? Legtöbb esetben amúgy is tök egyértelmű szerintem.

De lehet az mondatja ez velem hogy közöm sincs ehez az érzéshez, illetve jelenséghez, azért is értetlenkedem itt

2020. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen, pontosan azért gondolkodsz így, mert neked nem kellett keresztül menni ezen.
2020. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamint jobb felkészíteni a szülőt rá, hogy mi a helyzet, mint beállítani egy azonos neművel, és ezzel kész tények elé állítani.
2020. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyám egyszer rajtakapott tizenévesen a barátnőmmel. Elég furcsán nézett, de semmit se szólt. Apám szerintem kivágott volna otthonról azonnal, de minimum megpofoz. Szerencsére anyám nem csak nekem nem szólt semmit. Onnantól kezdve sokkal óvatosabbak lettünk barátnőmmel.


Nálunk otthon egy coming out kb. olyan lett volna, mint kiugrani egy száguldó teherautó elé...

2020. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

@Stevenup, egy idő után azért elkezdik ám kérdezgetni, hogy naa, mikor mégy férjhez? lesznek unokák? kicsoda az a lány a fotóidon? hol töltöd a karácsonyt?

Ez nem csak arról szól, hogy kivel fekszel össze, különösen 25 felett a párod a mindennapi életed része, eggyütt laktok, jártok nyaralni.

Piszok egyértelmű lesz amúgy is, hacsak nem szervezel meg egy második titkos életet magadnak.


Persze nem akarok pálcát törni senki feje fölött, milyen az hogy egy életen át sunnyogni mint egy pizsama osztás után titokban bulizni járó tini? Fąszomnak van erre energiája 2020ban.

2020. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
#3 Azért kell bejelenteni, mert nem ez az elfogadott és ahogy írta is itt valaki azért egy idő után elkezdik kérdezgetni a dolgokat. Talán tizenévesen még annyira nem, de 20 felett már igencsak csesztetik az embert a családalapítással meg kérdezgetik folyamatosan mások is hogy hogyan állsz a pasikkal stb. Szülők mondogatják, hogy jaj milyen jó lenne már unokázni. Szóval ez nem annyira egyszerű, hogy nem mondod senkinek és kész, mert az emberek kíváncsiskodnak meg kérdezősködnek. Persze az igaz, hogy a te dolgod, a te magánéleted, de hát ez nem érdekel másokat, hogy te nem akarsz beszélni a szerelmi életedről, akkor is kérdezgetnek és van merszük mindenre rákérdezni még az intim dolgokra is. Hiába akarja az ember titokba tartani egyszerűen nem lehet, muszáj egy idő után coming outolni, mert nem hagyják az embert és kérdezgetnek folyamatosan a pasikról, párkapcsolatról és egy odő után elő kell állni azzal, hogy basszus nincs pasim és nem is lesz, mert a saját nememhez vonzódom.
2020. jún. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

8-as, ugye nem gondolod komolyan, hogy ha mások turkálni akarnak a magánéletben, arra az a megoldás, hogy kiteregetsz?


Megmondom mi a megoldás: kihúzod magad és elküldöd őket a halál f-ára.

Óriási naivság azt gondolni, coming out után majd békén hagynak...


"Szülők mondogatják, hogy jaj milyen jó lenne már unokázni."

na pontosan ezek az igazán önző emberek: NEKIK milyen jó lenne már...

az meg hogy neked mi a jó, teljesen másodlagos.

2020. jún. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 igen, ilyen is van, de ez az esetek nagy részében azt jelenti, hogy gyakorlatilag elvágod a kommunikációt a családdal. Erre nem mindenki kész.
2020. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!