Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, mesélnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, mesélnétek olyan sztorikat, amikor megvoltatok győződve arról, hogy a kiszemeltetek meleg, de aztán kiderült, hogy heteró?

Figyelt kérdés

Egészen idáig még nem éltem át ilyesmit, de most ez történt velem. Nem hogy heteró, de még vőlegénye is van.. :D Iszonyú kínosan érzem magam, mert számomra minden jel arra mutatott, hogy leszbikus, vagy minimum biszex és hát próbálkoztam, persze csak finoman, így valószínű alkalma sem volt tudtomra adni, mert nem voltam annyira egyértelmű. (Más forrásból tudtam meg, hogy van barátja) Lehet le sem esett neki, hogy tetszik nekem. Egyébként nem vezetett félre vagy ilyesmi, csak annyira megtetszett nekem, hogy emiatt valószínű fel sem merült bennem, hogy mi van, ha amúgy a férfiakat szereti.

Mesélhetnétek hasonló sztorikat, hogy kevésbé érezzem magam kínosan.. :D



2020. jún. 7. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Velem is volt ilyen de mint később kiderült csak plettka volt ,hogy van barátja. Érdekes volt ,hogy se facebookon se instan nem láttam közös képet a "párjával". Olyan hülyén éreztem magam mind a két esetben. Nagyon nagy égés volt. Azért bizonyosodj meg róla tanulva az én hibámból. :)
2020. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezer százalék, hogy vőlegénye van. :D Bonyolult lenne leírnom, honnan tudtam meg, de a lényeg, hogy ez biztos.
2020. jún. 7. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, hogy azt hittem meleg nő, de kiderült hogy heteró transz srác.


De erről eszembe jut az a poszt asszem talán a twitterről ahol a twink meg a butch leszbikus kölcsönösen benézték egymást valami melegbárban. 😂😂😂😂

2020. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Tavaly egy szórakozóhelyen megláttam két 35-40 körüli nőt,nagyon dög mód táncoltak,fogták egymás kezét,és sokat sejtetően simultak,meg viselkedtek egymással.(azthittem együtt vannak)

Lényeg a lényeg,Hajnalig néztem őket,mire kiderült,h a lányosabb kinézetű rövidhajúnak férje van,a vagányabb,dominánsabb kinézetűről-nagy bánatomra-nem sikerült kinyomozni mi a helyzet. :s

2020. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én átéltem már. Nagyon tetszett a hölgy, gyakran beszélgettünk mély témákról és kétségtelenül flörtöltünk is egymással. (Közös ismerősök is észrevették, megemlítették, hogy velem teljesen másképp viselkedik, mint másokkal.)

Tudtam hogy van párja, viszont azt is hogy, viharos a kapcsolatuk, ezért titkon reménykedtem, hogy jól értelmeztem a jeleit.

Aztán kiderült, hogy babát vár a párjától. Nehéz volt átélnem, de örültem az örömének, viszont eltávolodtam tőle, mert így jobbnak láttam.

2020. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!