Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyik társkeresőt preferálját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőt preferáljátok, ha komoly kapcsolatot szeretnétek?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam már az Elittársat és a Melegrandit, de ezeken még üzenetet sem lehet írni prémium tagság nélkül.

Love-on is be lehet állítani, hogy kit keresünk, de ott általában férfiak írogatnak, adatlapolvasás nélkül.

Most a Badoot nézegetem, ez legalább nem tűnik annyira kihaltnak, ha leszbikusokról van szó, viszont sajnos a férfiak itt is dominálnak.

Nektek bevált valamelyik a fentiek közül vagy tudtok valami mást, ami még szóba jöhet?

Az utcán random leszólítósdi nem áll hozzám közel, és a bulikban is inkább úgy vettem észre, hogy nem a komoly kapcsolatot keresők fordulnak meg.

Minden ötletet szívesen fogadok. :) 28/N



2020. jún. 20. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tinder.

Nem tudom próbáltad-e korábban, biztos ismered hallásból.

Tinderen csak úgy tudsz írni valakire, ha matcheltek egymással, anélkül meg nem lehet ugye... ez benne a rossz.


Leírásba leírhatod, hogy komoly kapcsolatot keresel, mások is kiírják, hogy mit keresnek. Vannak ott harmadikat kereső emberek, ők is feltűntetik a céljukat. Szóval én neked a tindert tudnám ajánlani.


Vagy esetleg itt gyakori kérdéseken tudnál ismerkedni.

Én próbáltam már ismerkedni tinderen, de valamiért nekem fura ez az egyből kép alapján ismerkedni a másikkal, persze így legalább egyből látom, hogy néz ki az illető, de valamiért nekem jobb a kép nélküli ismerkedés, megvan a maga varázsa úgymond :D.

2020. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Persze, ismerem a Tindert, csak még sosem használtam, de valahogy mindig is furcsának tartottam azt az appot.

Valami komolyabbat szerettem volna, ahol 80%-ban nem tinédzserek fordulnak meg.

Amúgy kép alapján kell dönteni, hogy tetszik-e valaki és csak utána tudod megnézni azt, hogy milyen leírást adott meg?

Mert ez akkor tényleg furcsa. Egy kép nem fogja fedni a valóságot, lehet, hogy elhajtod életed párját, mert épp egy olyan képet tett fel, ami nem vált ki belőled olyan nagy szimpátiát.

Jobban szeretem, ha előbb megismerem az illetőt, és engem is megismernek.

Azt hiszem, én is inkább a kép nélküli ismerkedésre voksolok. Ha úgy alakulnak a dolgok, úgyis látjuk egymást. Ha meg nem, akkor nem volt szükség képre.

2020. jún. 20. 10:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A HER is elég jó,azt mondják.

Igaz,sok a külföldi,de az szerintem nem gáz.:)

2020. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Be lehet állítani tinderen a kort, hogy milyen korú személyeket dobjon be neked és hogy milyen távolságból dobjon be neked embereket.


A leírást alapjáraton látod a képekkel együtt, szóval egybe látod a képeket és a leírást (márha van az illetőnek leírása).


Amúgy akinek van leírása, az se mindig olyan igazi leírást ad meg magáról, és azt hiszem 500 karaktert írhatsz magadról, de sokan nem is írnak.


Meg úgy vettem észre, hogy sokan inaktívak is eleve az applikációban, mondták is nekem páran, hogy néha járnak fel, ha unatkoznak stb.


Én 25 vagyok és 20-25 éves kor között keresgéltem embereket, és nekik pl a leírásban szerepelt, hogy "nem írok rád elsőként" "írj te" és frappáns szöveggel kell rájuk írni amúgy, hogy eleve visszaírjanak, bár nem értem én se, hogy ki az aki "szia , mizu?"-val ír a másikra :D... mert az a szöveg nekem se tetszene.


Szóval gondolom te nálad a korosztály alapján csak nem lesznek ilyen leírások, mint amiket nekem bedobott a 20-as évek elején lévő lányoknál. :D

2020. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes leírást.


Amúgy azért én sem vagyok még olyan öreg, szóval ez a te korosztályod egészen fájt. XD Lélekben még 18 vagyok, kérem szépen.


De igen, olyan 23-33 közt lenne talán a legideálisabb párt keresni, de manapság már nem számítok semmi jóra ebből a "korosztályból" sem. :D


És köszönöm, 3-as a másik ajánlást. :)

2020. jún. 20. 11:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát nagyon szívesen.

:)


3#

2020. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ok cupid is lehet jó, mi ott ismerkedtünk meg.
2020. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
HER-ről van a barátnőm, ő szlovák nagyon sok szlovák horvát stb szomszéd van fenn. Attól hogy nekem bejött nem biztos hogy neked is be fog de nekem hatalmas előny volt hogy szűri a kamu pasikat, és annyira nem elterjedt hogy hetero pasijuk által biszexxé eröltetett csajok kalandokat keressenek rajta. Kevés van fenn de az minőségibb. Meg messzebbre lehet keresgetni mint Tinderen. Nekem nem volt premium előfizetésem.
2020. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. és 4. vagyok.

Bocsánat kérdező, nem tudtam, nem akartalak megsérteni ezzel egyáltalán :D.


Sok sikert, remélem megtalálod valamelyiken a párod vagy személyesen! :D

2020. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

7-es, 8-as: köszönöm szépen a véleményt. :)


1-es: Semmi gond, igazából nem sértődtem meg, csak furcsa volt ezt hallani egy nálam mindössze 3 évvel fiatalabbtól. De szeretek a vicces szituációkon nevetni - főleg, ha az velem esik meg -, szóval ezen most jót mosolyogtam. XD

Köszönöm a biztatást, úgy legyen. :D

2020. jún. 20. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!