Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 30 feletti nők, ennyi idősen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nők, ennyi idősen már csak komoly kapcsolatban gondolkoztok?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok, és annyira bennem van, hogy kipróbálnám másik nővel... De elnézem a saját korosztályom (csak heterokat ismerek) és mindenki révbe ért, házas, gyerekek. Én meg kalandot keresek és azt érzem, hogy még nem vagyok kész megállapodni.
2018. okt. 27. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Határán vagyok még csak, de itt is ez a helyzet. Mindenkinek a környezetemben kiépített élete van, én meg csak tengek-lenegek. Inkább vágynék már egy hosszútávú kapcsolatra, mint kalandozgatni, azt kell mondjam. A kalandozásaimat kiváltom tivornyázásokkal.

Mondjuk ha nem lettem volna még nővel, biztos kalandozhatnékom lenne nekem is, hisz akkor nem ismerném azt, amit igazán szeretnék.

Lehet neked is csak addig kellene “kaland”, míg ki nem próbáltad.

2018. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szofiiii95 válasza:
Bármikor segítek !:) 23/L
2018. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak komoly kapcsolatot tudok elképzelni, de 14 évesen is ilyen voltam. Szóval szerintem ez szerintem nem kor, hanem személyiségfüggő. És mindig lehet hasonló nezetű embereket találni, biztos te is megtalálod hamarosan :)
2018. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 30 vagyok (leszbikus), de szerintem nem csak korfüggő. Függ attól is,hogy éppen ki milyen lelkiállapotban, élethelyzetben van. Pl egy 5 éves kapcsolat után nem biztos, hogy akarok még egy következőt, lehet éppen csak kalandoznék egy kicsit.

De nagy általánosságban azt mondom, hogy igen, inkább előtérbe kerültek a komoly kapcsolatok, mert jó érzés valakivel együtt élni, haza menni hozzá, gondoskdodni róla stb. De ez még mindig nem zárja ki azt, hogy legyen olyan olyan szakaszom, ahol csak kalandozás van :)

2018. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!