Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vonzódhatok a saját nememhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódhatok a saját nememhez éretlenségből?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, de nagyon éretlen a koromhoz képest. Minden komolyabb szituáciban is gyerekesen viselkedek, semmit sem tudok komolyan venni, másoknak kell terelgetni, a számba rágni mindent. De most nem ez a lényeg, ez csak a próbléma gyökere (szerintem). Már 15-16 éves koromban éreztem, hogy mindig csak lányokkal vagyok körülvéve. Egyáltalán nem érdekeltek a fiúk. Soha. Még mindig nem érdekelnek. Az meg, hogy szerelmes legyek valamelyikbe és le is feküdjek vele, kizárt. Vannak fiú barátaim, akiket nagyon kedvelek, de tövbet sosem tudnék elképzelni egy fiúval. Aztán közben elkezdtek érdekelni a lányok, de velük sem alarok igazán semmit... Csak ha ki kéne próbálnom az együttlétet valakivel, akkor egyértelműen azt szeretném, hogy nő nemű legyen a partnerem. Lehet, hogy azért a lányok felé hajlok, mert éretlen vagyok még ahhoz, hogy a fiúkra így tekintsek? Voltam már szerelmes lányba, csak sajnos viszonzatlanul. Azóta meg akinek én tetszem (lány), mintha menekülnék a dolog komoly része elől. Fiúba sosem voltam szerelmes, kicsit olyan, mintha nem is akarnék az lenni. Valahol mégis vágyok a testi kontaktusra, de nem tudom elkézelni, hogy bárkivel lefeküdjek. Ezeket az érzéseket természetesen titkolom a barátaim előtt, magamnak is mostanában sikerült ezeket bevallani. Csak mert nem tudom mitől van ez, és ennyi idősen is azt látom, hogy nem fog változni.

2019. márc. 6. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ez még nálad nagyon képlékeny. Majd később kialakul. Azzal tedd meg, aki felé jobban affinitása érzel.
2019. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

lesbian vagy

ha nem propagálod és hirdeted divatból a másságod akkor nincs baj..

azért próbáld ki fiúval is de szerintem biztos a leszbosz

2019. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
19 evesen én is elgondolkodtam, mégsem lettem homoszexuális, maradtam heteroszexuális.
2019. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Próbáld ki mindkét nemmel,s csak utána tudsz majd dönteni.
2019. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is ilyen voltam, még 20 évesen is komolytalan, elhülyéskedtem az érzelmeimet. Nem feltétlenül vagy leszbikus, lehet, hogy inkább még tartasz a fiúktól valamiért, a lányokban talán jobban megbízol. Lehet ezért nem mutatsz érdeklődést a fiúk felé, illetve kerülöd valahogy őket (itt megkérdezném, hogy apuddal jóba vagy-e, milyen vele a kapcsolatod, mert ez sokmindent meghatároz). Valóban vonzódtál lányhoz, nem inkább amolyan rajongást éreztél? Légy türelmes magaddal, mindent a maga idejében :) Egyszer majd találkozni fogsz úgyis valakivel, akivel többet is el tudnál képzelni.
2019. márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehetsz te aszexuális és leszbikus egyszerre is vagy külön-külön is, de ennek szvsz semmi köze az éretlenséghez.


A legtöbb meleg/leszbikus a huszas évei elején kezdi megtenni azokat az első próbálkozásokat amiket egy heteró általában 14-16 évesen. Nincs ezzel semmi baj.


Itt olvasgass ha beszélsz angolul (gondolom igen):

[link]

[link] /en/forum/7-asexual-relationships/

2019. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat, külön a kedves szavakat!

Neked utolsó kifejezetten köszönet! :)

2019. márc. 8. 10:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy még, ebből bármi lehet, ne skatulyázd be magad. A libidód kicsit alacsonyabb az átlagnál, én csak ennyit látok. Ez viszont nem hiba, nem jár mindenkinek a szexen az esze.
2019. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!