Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen érzés kinyalni Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés kinyalni Egy lányt?És milyen ha engem nyal ki egy csaj?

Figyelt kérdés
Lehet hogy leszbi vagyok..

2020. júl. 21. 16:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Csak úgy tudod meg, ha kipróbálod. Isteni :)
2020. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem azt is élveznéd, ha én nyalnálak ki.

Pedig nem vagyok nő.

És ezt hívjuk biszexualitásnak.

F

2020. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
2:Csak,hogy nem minden nő biszexuális,akit érdekelnek a nők!;)
2020. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon jó, próbáld ki. Nekem ha nő csinálta jobban bejött a dolog. Valakit meg kielégíteni a száddal csodálatos dolog, főleg ha szerelmből teszed. Bevallom nekem nagyon nem ment elöször, lassú voltam és béna, de hamar belejön az ember. Hajrá, próbáld ki! 😊


23/bi/l

2020. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

Mennyei.Talán ez a legjobb kifejezés.

De Ezt nem igazán lehet szavakkal leírni,át kell élni.:)

2020. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
7%

3-as!


Ezt nem értem mire írtad...

Talán az a lány aki, arról fantáziát, hogy kinyal egy másik nőt, az hetero lenne? 🤔

Mert szerintem vagy leszbikus, vagy biszex lehet az a nő, aki képes más nő punciját kinyalni, vagy magát nyalatni.

De látom ide férfi nem nagyon írhat, mert bármit ír, az le van pontozva, aki még teljesen értelmetlen hülyességet ír, az meg magasztalva van. 😉

2020. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
56%

Hatoska!Először tanulj meg helyesen írni,aztán meg szöveget értelmezni!Lúzer!😏😏😏

Fogd fel,hogy vannak leszbikus nők is,akiknek egyáltalán nem kell pasika,és,mert akar valamit nővel az nem azt jelenti automatikus,hogy valami szerencsétlen pasival is,mint,amit te írtál!Ezért világosítottalak fel,de látom annyi iq-d nincs,hogy felfogd mit írtam!😓

2020. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
38%

Heteske!


Te 1 végtelenül egyszerű emberke lehetsz. 😀

És finoman fogalmaztam.

Nagyon 😀😀

Tanuljak meg helyesen írni, mert a telefonom elírt 1-2 betűt?

Nem megyek bele ebbe sem.


Viszont vázolom neked a tényeket, mert látom komoly gondok vannak a szövegértelmezéssel, te debil.


A kérdésben benne volt, hogy "lehet, hogy leszbikus vagyok kérdés"


A válaszom annyiban merült ki, hogy...

Figyelj mert lehet nem lesz egyszerű! 🤭


Tehát a lényeg...


Az volt a mondandóm lényege, hogy pusztán azért mert egy nőben, elvi síkon felmerül a gondolat, hogy milyen lehet ha nő nyalja ki, attól még nem leszbikus, de valószínű, hogy biszex hajlam van benne.


Tehát még a kérdezőnek is vannak kételyei úgy tűnik, egyedül lehet neked tök egyértelmű, hogy a kérdező leszbikus.


Nem tudom mit sikerült feldolgoznod az előző soraimból, de őszintén le is sz.arom.

Az teljesen egyértelmű, hogy te egy félművelt, férfi gyűlölő "nő" vagy,aki zsigerből utál mindent amihez köze van a férfiakhoz.

Viszont az IQ kérdést, és az intelligenciádat ezzel bizonyítottad is.


De tudod, az okos holtig tanul, a hülyének mindig igaza van.

Gondolom tudod te melyik vagy.


De segítek ebben is...

Én lennék az első! 😂

2020. júl. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
30%

Nyolcaska!Szerencsére nem csak "nő" vagyok,hanem NŐ,így nagy betűkkel!Olyan,amilyen neked sosem lesz,és csak marad a guminő!Szóval továbbra is frusztrált maradsz!Ha valakiben felmerül,hogy leszbikus,akkor nem azt kérdezi,hogy biszexuális-e te kis proletárka!Amúgy meg elég szerencsétlen vagy,hogy csak azokat tudod írogatni,amiket én már feljebb elsütöttem!😉 Viszont a szövegértelmezéssel még mindig neked vannak gondjaid,illetve az iq szinteddel is,de ezek szerint a külsőddel is,mert nem kapsz nőt,azért vagy ilyen frusztrált,és jössz a leszbikus kategóriába faszcsit verni meg kötözködni!

Egyébként pedig eltaláltad,ez a LESZBIKUS kategória,ahova férfi ne írogasson!Én sem írok pl a homoszexualitás kategóriába!Fogd fel,hogy itt (sem) hiányzol senkinek a hülye kommentjeiddel!

(Nem minden esetben gyűlölöm a férfiakat,néha haverkodom is velük,inkább,mint a nőkkel.Csak az ilyen hülyék zavarnak,mint,amilyen te is vagy!😘)

2020. júl. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
13%

#8-as.


Totál igazad van, és nem azért mert én is férfi vagyok, hanem azért mert bár leszbikus kategória, de a kérdés, még a kérdezőben is kérdés.

Hagyd rá, én már tapasztaltam az itteni leszbi csajokat.

Úgy tudnak harcolni, a "szűz" pin@ért, mint tüdőbetegek az oxigénért. :D

Egyből, gyere próbáld ki, stb.

Egyébként a #9-es "nő" ami nekünk sose lesz, én azt mondom inkább ne is legyen. :)

2020. júl. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!