Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen érzés kinyalni Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés kinyalni Egy lányt?És milyen ha engem nyal ki egy csaj?

Figyelt kérdés
Lehet hogy leszbi vagyok..

2020. júl. 21. 16:31
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#17

Mert gyerekesebb vagyok a koromhoz képest.Engem csak most kezdenek érdekelni bizonyos dolgok....

2020. júl. 22. 16:08
 22/29 anonim ***** válasza:
94%
Áh idejöttem lányként kinyalós sztorikat olvasni, mert én is ki akarom próbálni lannyal, errefel mindenki "tíz meg tizeneggyeskézik" pff..
2020. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
61%

Tizenkilenceske!Tanulj meg előbb te is helyesen írni!😉

Mellesleg örülök,ha minél kevesebb ilyen idiótával találkozom a való életben,mint a hozzátok hasonlók!Imádom egyedül élni éppen ezért (is).😏

2020. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%

Az a gond, hogy állandóan bizonygatni akarod mindenkinek, milyen szép vagy, milyen jó az életed, mennyire jó neked egyedül stb.

Pontosan tudja mindenki, hogy aki ennyire bizonygat valamit, az se magával, sem az életével nem elégedett.

Fölösleges ezen vitázni, csak legalább ne légy ostoba, hogy rákontrázol mindenre, mert csak magadat járatod le a dumáddal.

2020. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
61%

*imádok

Ostoba vagy ám te!Nincs mit "bizonygatnom",mert én pontosan tudom,hogy ez az igazság velem kapcsolatban,amiket le is írtam,és ez bőven elég.😉

Ha nagyon akarnék már rég együtt lehetnék csinos lányok valamelyikével,mert jól nézek ki,és a testem is egyre jobban alakul az edzésnek hála-habár nem voltam kövér amúgy sem-szóval ennyit erről.Nagyon is kellemes tud lenni egyedül.😌

2020. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem mennétek át privibe?
2020. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%

Jól van látom tegnap óta kaptál rendesen.

Nem elgondolkodtató számodra, hogy itt gyakorlatilag mindenkinek ellenszenves vagy?

Ezért vagy te egyedül, nem azért mert te így akarod, te szerencsétlen.

De mindegy hagylak is a nyomorult életeddel. 😌

2020. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
27:Szerencsétlen anyucid,amiért csak egy ilyen szar alakot tudott világra hozni,mint,amilyen te vagy!😓😓Szeretnéd te csak FELE annyi ember udvarlását élvezni,mint,amennyiben nekem részem volt nők- és férfiak által egyaránt!Nekem aztán nem kell egy kolonc a nyakamra,bőven jól elvagyok,mert nem szorulok rá senkire anyagilag meg máshogy sem!😉😉😉 Ha valakivel összejönnék az max szerelemből történne,nekem jobb híján nem kellenek ilyen hulladékok,mint,amilyen te is vagy!😏😏😏
2020. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
91%
Hú de be lett oltva mindenki. Magunkhoz se térünk.
2020. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!