Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire nehéz alkalmi/nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz alkalmi/nem komoly kapcsolatot találni szerintetek? Hol érdemes ilyet keresni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 29. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Észrevételeim szerint abszolút nem nehéz,rengetegen keresnek alkalmi,laza kapcsolatot.

Itt is akár.

2020. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ma 23:29


Ja persze..

Mint az instán is meg a facen a sok "lezbinek" magukat valló kamuzós pasi.

Ismerős a helyzet.


L

2020. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kamusok sajnos mindenhol vannak,hol több,hol kevesebb.

De Idővel meg lehet tanulni kiszűrni őket.:)


(N)

2020. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez attól függ milyen korosztály vagy, hol élsz és mennyire válogatsz.
2020. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Én szívesen ismerkednék!

20/L

2020. júl. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ennek így nehéz nekiállni. A kérdés alapján fiú lehetsz és ahogy én tapasztalom, a lányok nem pont ezt keresik.


Menj majd koncertekre, bulikba, ha lesznek, és ott próbálkozz jó sokat,

A neten az ilyen dolgokkal az időd vesztegeted és jellemzően rémségek akadnak horogra. Én ezt tapsztaltam. 100 nőből 1-2 tényleg nekem tetsző volt. Bár ha csak az számít hogy szexelj, akkor a net is jó, társkereső oldalakon, de ne legyenek nagy elvárásaid, ha fogalmazhatok ilyen nyersen.

2020. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Net vagy nem net - az alkalmi kapcsolat veszélyes lehet mert sokan nem is biztosak abban amit igazán szeretnének. Én több esetbe belefutottam amikor a másik fél részéről valójában komoly kapcsolat volt az igény és ez persze nem sülhet el jól ....
2020. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!