Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi volt a legromantikusabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legromantikusabb dolog, amit valaha tettek érted?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Kézzel írt levelet küldött nekem Romániából. Ennél romantikusabbat nem tudok, mert végül összejött az egyik "barátnőjével". :(
2018. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2018. aug. 12. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Otthon várt, mikor hazaértem. ( 350 km-re lakik ) <3
2018. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Rózsát hozott a suliba. Nagyon cuki volt. :) Igaz egy szálat, de akkor is.
2018. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Egy ideje már szerelmes voltam belé, és úgy éreztem ő is viszonozza, mert folyton hozzám bújt, puszilgatott, ölelgetett, az ölébe ültetett, a vállamra hajtotta a fejét...de aztán mikor szerelmet vallottam, azt mondta csak barátként szeret. Ezért hát próbáltam őt kiverni a fejemből, és úgy döntöttem másokkal fogok randizni.

Volt is egy lány akinek tudom hogy tetszettem, vele elmentem sütizni. Természetesen a másik lánynak elmondtam ezt, hiszen legjobb barátnők voltunk.

A randi kellős közepén megjelent, egy tábla milka csokival (oreos, a kedvencem) a kezében, és láttam rajta hogy zavarban van. Kérdeztem tőle mit keres itt, meg mire fel a csoki. Átölelt, de nagyon sokáig, és azt mondta hogy csak úgy, mert vagyok neki. Aztán láttam ahogy "szúrós" tekintettel nézett a randi partneremre....:)

Féltékeny volt, és dühében nem tudott mit tenni, minthogy hozzon nekem egy tábla csokit, csak úgy, és megzavarja a randimat... :D

Tudom nem egy nagy dolog, de soha senki nem tett értem nagy dolgot, és én már ezt is óriásinak tartottam és sosem felejtem el...:)

Szerintem nagyon cuki és romantikus ^^

2018. aug. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

Egyszer egy nő az utcán beszólt:

"Ennek tolókocsi kéne."

2018. aug. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!