Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen jo leszbikus oldalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiscica21 kérdése:

Milyen jo leszbikus oldalt tudtok ahol lehet pesti lanyokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
27 éves lany vagyok aki keress leszbi kalandot csok mar volt tobbet szeretnek.akar itt is ismerkednek
2020. aug. 5. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Kiscica....... ha ilyen nevet tényleg egy lány ad magának, az ostoba. De nyugi, az összes kanos pasi meg fog most találni.
2020. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kimondott leszbikus társkereső, de minden nagyobb oldalon be tudod jelölni hogy lányként, lányokat keresel. Ettől még egy csomó kamus pasi fog megtalálni, meg pár akik nőt keresnek 3.-nak. Szűrd őket, kis rutinnal megtanulod majd.
2020. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár itt is találhatsz, egyszer nekem is sikerült.
2020. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Budapest közelében lakom, nekem a Tinder lassan a közelből több lányt/nőt ad, mint férfit (biszex vagyok).
2020. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!