Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nők, akik "férfias" nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik "férfias" nővel vannak együtt! Titeket nem zavar, hogy sokak szerint emiatt heterók vagytok?

Figyelt kérdés

Személy szerint nem volt még kapcsolatom nőkkel, de nagyon tetszenek a férfiasabb stílusú lányok. Viszont kicsit elrettent egy jövőbeli, ilyen nővel való kapcsolattól az, hogy a való életben és netes fórumokon is úgy tapasztaltam, hogy nagyjából az a konszenzus a témával kapcsolatban, hogy az ilyen nők nem is "igazi" leszbikusok és valójában férfira vágynak. Semmi kedvem a magánéletem miatt magyarázkodni másoknak és baromira irritál, hogy kb tukmálják a férfiak a farkukat az emberre (hál' istennek eddig csak neten történt ilyen), mert küldetésüknek érzik, hogy bebizonyítsák, hogy férfira vágyok, ha megtudják, hogy tetszenek ezek a nők.


Persze tudom, hogy sz#rni rá, hogy mit gondolnak főleg heteró férfiak két (számukra valószínűleg idegen) nő kapcsolatáról, nem kell nekik bizonygatnom semmit, de akkor is zavaró lehet, ha lépten-nyomon megkérdőjelezik és tesztelik az ember szexualitását.



2020. aug. 11. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz velük mit csinálni. Nekem a másik kedvencem hogy "csak nem voltál jó férfival", és majd ő megmutatja mi a jó...
2020. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 ez is egy örök klasszikus 😂
2020. aug. 11. 11:39
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Nekem fiús a barátnőm nekem is ezzel jönnek A szüleim, ha leszbikus lennél a szép nőies nők tetszenének. Viszont a másik, meg ha leszbikus lennél akkor fiús lennél. Na ez most egy paradox mert ezek alapján egyik leszbikusnak sem lenne párja mert mind férfias lenne és mindnek csak a a csöcsös kis cukicsajok tetszenének... ez nem így megy.

Azt tapasztalom ha megvan a párod akit szeretsz tiszta szívedből akkor mondhat neked bárki bármit nem

fog érdekelni

24 bi

2020. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Le kell szharni ki mit mond.

Anno barátnőmet is csesztették,s mivel én fiús(avb) vagyok, rendszerint megkaptuk h "Akkor most Te vagy a fiú?",meg hogy próbálja ki egyszer egy "igazi" férfival,meglátja h milyen jó lesz stb...

2020. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor lanyos baratnom volt engem is tokre zavart, de mondjuk engem a szerep is az egeszben. XD Amugy fiuskent fius noim voltak foleg, ott nem volt ilyen problema es en emiatt siman csak b.zizom magam. :D

Amugy ha olyan kerdest kapok valaha, hogy ki a fiu a kapcsolatban meg ilyenek akkor minden esetben ravagtam, hogy mindketten, mert ez a taplokat marhara ossze tudja zavarni. :D Azt esetleg tudom javasolni. :D Meg amugy tenyleg nem kell foglalkozni vele. Fius lanyok szexik es nem pasik. :D

2020. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

“Semmi kedvem a magánéletem miatt magyarázkodni másoknak” Magadon kívül másnak nem kell magyarázkodnod.


Aki pedig megkérdőjelezi és teszteli a te szexualitásodat hát az egy ritka nagy tapintatlan alak. Mármint jól mondtad ez magánügy. Mások miatt nem akarsz az lenni aki vagy ? És azzal lenni akivel akarsz? Ha így teszel mindenki más boldog lesz, csak te nem. Ne akarj megfelelni másoknak csak saját magadnak, nem ők élik a te életed hanem te éled a sajátodat. Ha meg nem örülnek a te boldogságodnak akkor nem is kár értük.

2020. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lol fogalmuk sincs.


Kezdjük ott, hogy kettőnk közül én vagyok az aktív. Ezt mondjuk az ismerősök lehet nem vágják le, bár szerintem egyértelmű.


A párom lehet fiúsabb öltözködésű, de egy martens bakancstól, egy bőrdzsekitől meg egy farmer gatyától még nem lesz férfi.


Azt meg jegyezzük meg, hogy ha valaki után nem kapkodnak a heteró nők, azok után senki más se kapkodna. Szóval ez a ki ha nem én logika nagyon el van tévedve...

2020. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!