Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tudnam elelveztetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam elelveztetni szex kozben? Multkor volt elso es egyikunk sem ment el.

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nőként két módon lehet elélvezni, hüvelyen át vagy a csikló izgatásával. Beszéljétek meg, hogy ki mit szeret, ha csináltátok már magatoknak, mondjátok el a másiknak, hogyan esett jól.
2020. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy az #1-es írja: úgy hogy megbeszélitek. Mi nem tudjuk mire vágyik a párod/partnered, ezt ő tudja a legjobban. Beszéljétek meg, kinek mi és hogyan a legjobb. S mindenekelőtt: ne stresszeljetek rá, az orgazmus nem kényszer hanem "jutalom", nem az orgazmusért történik a szex hanem hogy jól érezzétek magatokat, együtt legyetek. Engedjétek el magatokat, figyeljetek, hangolódjatok egymásra és előbb-utóbb az orgazmus is "befut". Nem kell kétségbe esni ha elsőre, másodikra, vagy éppen harmadikra sem sikerül, idő kell megismerni a másikat, elkapni a közös hullámhosszt.
2020. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol megbeszeles es kerdesek nelkul en nemreg csinaltam eloszor. Raadasul amugy olyan lannyal akirol azt felteteleztem, hogy huvelyben nem szeretne. 😅 Aztan figyeltem a jeleket es eltalaltam meg o is nekem, illetve en neha iranyitottam a kezet. Amugy van, hogy a megbeszeles elveszi a varazsat, de van amikor meg kell.

Adjatok at magatokat neki, csak elvezzetek egymas testet. 😊

Egyebent szerintem oral+egy ujj a huvelybe a legkellemesebb kombo. 😊

2020. aug. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%
Adjatok időt a dolgoknak, próbálkozzatok többféle módszerrel és ne “verseny” legyen. Ha az odavezető út kellemes és nincs stressz, akkor több az esély.
2020. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!