Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak itt 35 feletti leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 35 feletti leszbikusok?Ha igen szavaznátok?Számotokra izgató,ha egy még nő érintetlen,amikor először szexeltek vele vagy ez csak a pasiknak ad plusz izgalmat?

Figyelt kérdés

Nem egy 20 évesre gondolok,hanem mondjuk egy 25 körüli nőre.Bejönne,ha nem csak szép és vonzó lenne,de még szűz is?

Fontos:Légyszi kommentbe szavazzon,aki szeretne,de még nincs 35 vagy nem afelett van korban.Most az idősebb nők válasza érdekelne elsősorban.Köszi!



2020. aug. 24. 13:05
A kérdező szavazást indított:
engem felizgatna önmagában az is (egyebeken kívül),ha én vehetném el a szüzességét
számomra semleges
egyáltalán nem érdekel,más dolgokat preferálok a szexben
24 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

ha egy nő még érintetlen*

Bocsiii. :D

2020. aug. 24. 13:06
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

2. es 3. lehetoseg ugyanaz, ellenben az, hogy negativ nincs mint lehetoseg.

nekem amugy az lennr

2020. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem ugyanaz,mert a "semleges" az az,hogy mindegy.Viszont a "nem érdekel" az szó szerint nem érdekel.Nem tudom máshogy megfogalmazni. :D De a "nem érdekel" az inkább a nem is veszel tudomást róla a "semleges" meg az,hogy teljesen közömbös,nem vált ki semmilyen érzést,se pozitívat,sem negatívat.

Az,hogy valakinek negatív az ok,de ebben a szavazásban engem az nem érdekel,ezért nem is volt olyan válaszlehetőség,az teljesen más téma. :)

2020. aug. 24. 13:41
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen lényegtelen, hogy első vagy sokadik alkalom neki, nem ettől lesz valaki szimpatikus, kívánatos.
2020. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Régen kifejezetten izgatott. Ma már teljesen más dolgok vannak rám olyan hatással, mint anno az.

Jobban szeretem azokat a lányokat, akik tudják is, hogy mit akarnak, már nem izgalmas a zsákbamacska. Persze tudom a kettő nem minden esetben függ össze, de nagy átlagban igen és nem szeretek kísérleti nyúl lenni.

2020. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

de a nem erdekel meg a zavar, mert nem tudja mit akar es nem tudja hogyan csinalja nekem az kifejezetten negativ es igenis erdekel...

oke ha nagyon bejon amugy akkor majd nem foglalkozom vele de ettol fuggetlenul is elszomoritana egy ilyen info.

2020. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Mi értelme a szavazásnak ha nem derül ki belőle hogy ez x emberből hánynak pozitiv meg negativ?

Oké hogy téged nem érdekel akinek ez negatív de igy ertelmetlen a szavazás


Egyébként nekem semleges

2020. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7

Nem értelmetlen.Mert én most pont a másik végletre helyeztem a hangsúlyt,nem arra a végletre,amit te írsz. :D

(Ha valakit érdekel más,akkor ír ki kérdést/csinál bármilyen más szavazást szóval...) "Bocs",hogy azt kérdezem meg,ami engem érdekel. (:

2020. aug. 25. 09:26
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Már kezdek önző lenni, és kapni is szeretek. Egy szűztől ne várj csodát. Még korábban elment, de mostmár nem. N41
2020. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Ahh nem vitatkozom veled

Szerintem nem vagy tisztában hogy mire szoktak hasznalni a szavazast

2020. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!