Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus és biszex nők: ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus és biszex nők: ti is úgy látjátok, hogy mostanában sokkal nehezebb ismerkedni, mint mondjuk ezelőtt 5 évvel?

Figyelt kérdés

Akár igen, akár nem, kérlek indokoljátok meg.

Plusz piros pont, ha leirjátok, ti hol ismerkedtek a legnagyobb sikerrel.



2020. aug. 25. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem könnyebb, mert vannak a neten direkt erre a célra kialakított fórumok, ahol lehet ismerkedni.
2020. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehezenbb

Tobb az elvaras

Mindekinek csak a tokeletes kell

Nem erdekli oket az ismerkedes

Gyorsan legyen meg a szex

Felszínesek csak a kulsoseg fontos lasd tinder badoo es tsa...

Turelmetlenek

Alt keves az onbizalom es az onbecsules

Azonnal visszajelzes kell nekik h vonzok mert kulonben oda minden

Csak a sajat erdekuk a fontos vagyis onzoek

Nem parkapcsolatba gondolkodnak hanem csak sok szex legyen es mas semmi kapcsoltban

Ha nem akarsz gyorsan ismerkedni es azonnal szexelni maris hatranyban vagy


Most nem ismerkedek. Eleg volt az elmult fel ev. Most pihenek es elvezem h egyedul vagyok. 🙂 Ha ugy alakul akkor lesz valaki ha nem hat nem

2020. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Komoly kapcsolatot nehéz. Már az első randin szexet akarnak anélkül hogy időt adnának ismerkedni.
2020. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha elso randi olyan szex ellen nekem sincs ellenvetesem. De en mar ugy vagyok vele, hogy legalabb annyi legyen foleg ha nagy a tav mert sokaig nem jut el a dolog rendszerint. (Mondjuk ha nincs akko nem sztornozom a dolgot.) A masodik valaszado altal megfogalmazott indokok miatt amugy. Tokeletes kene mindenkinek. Ami amugy nincs. Egy parkapcsolat az munka es nem az oledbe hullik. Onbizalomhiany, korabbi exes sztorikat cipelik. Oszinteseg hianya. Ha nem akar komolyat nekem nem baj de ujabban eloadtak mennyire komolyan akarjak es utana meg par honapra ra "nem all kesz kapcsolatra". Amugy elotte nem art megfogalmaznia az embernek magaban, hogy mire vagyik aztan oszinten anak megfeleloen ismerkedni.

Nekem is speciel eleg volt, a mostani jelentkezokkel sem tudok mit kezdeni, lemerultem. Mar semmit nem akarok tenni sem erte mert ugy vagyok inkabb csak baratok kellenek es az van marha sok igy is es igazabol barmi tarsas program megy veluk is. A szex meg szerelem meg nem olyan amit ossze kell kotni ezt megtanultam.

2020. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ez a bajon nekem is.

Mint amit az utolso irt.

Inkabb mar csak heverkodok es nem akarok konkretan komolyat. Mert fene sem akar par honaponta pofara esni. 😔

2es voltam

2020. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehezebb,mert amellett,hogy hatalmasak az elvárások,-tisztelet a kivételnek!!!-mindenki a "tökéleteset" keresi és akkor sem komoly hanem laza kapcsolat céljából,és satöbbi...
2020. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehezebb. A NET-en sok a kamus.
2020. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én komoly kapcsolatot nem keresek egy jó ideje. Mostanában sok az extől/családi háttérből cipelt lelki csomag, önbizalomhiány és emiatt a dráma és a félreértés. Sok szakember van akihez lehetne fordulni és úgy belevágni egy kapcsolatba ha már lelkileg sínen van az ember lánya - ez annyira nem szokás ...

Nekem maradnak a kalandok és a laza kapcsolatok :)

2020. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!