Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van ennyi kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kifejezetten csúnya férfias arcú leszbikus?

Figyelt kérdés
Ezt érintettként kérdezem,nem pasiként. Görgetem a társkeresőt és rengeteg a balta arcú semmilyen férfi frizuraju leszbikus. Főképp az idosebb 40-50es korosztályban. Persze,van rengeteg gyönyörű,vagy csak szimplán fius de nem férfias is, viszont sajnos létező jelenség ez a "kockásinges" leszbikus. Kicsit olyan érzése van az ember lányának, hogy egyesek azt hiszik, azért mert nem a férfiaknak akarnak tetszeni,a nőknek egyáltalán nem fontos a kinézet
máj. 22. 11:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
58%
Amiért olyan sok tésztaképű, csüngőhasú, zsírfejű, szarubőrű, oroszlánszagú, legatyásodott, fogatlan 40-50es pasi van van
máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
1# igénytelenség?
máj. 22. 11:34
 3/39 anonim ***** válasza:
60%

Nyílván, a 40-50es férfiak nagyrésze elkeserítően igénytelen. Kopaszodnak, fogatlanok, a gyomruk mint egy 9 hónapos terhes asszonynak, kalácsképűek, kifingott mackónadrágokban járnak és állandóan 💩szaguk van.


Szerinted miért ilyen igénytelenek ezek a vén férfiak? Miért hagyják el magukat ennyire nagypapakorukara?

máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

3# nem tudom,de nem is róluk van most szó

Mondjuk igazábó lehetne,mert lehet kapcsolódik a kettő...igazabol 40-50 eves kor körül rengeteg elhizott,magukra már nem adó embert látni férfiban,nőben is

máj. 22. 11:59
 5/39 anonim ***** válasza:
18%

Rengeteg csinos 40-es nőt látok. Férfiban több lelakott hobót látok,és ők jóval unorítóbbak is. Ráadásul szagosabbak, pl.💩szagot még nem éreztem nőn, míg férfin igen. És az 50es férfiak zaklatni szokták a fiatal nőket🤢🤮


Szerinted ezt miért csinálják?

máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%
Valaki nagyon be van rágva...
máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Mondjuk én büdös nőt is tapasztaltam már,nem is egyet. Főleg a durván elhizottak között volt p.na szag meg az a tipik zsírszag ami a nagyon elhízott nők sajátja.azt még nagydarab férfin se ereztem soha
máj. 22. 12:15
 8/39 anonim ***** válasza:
60%
Mert saját maguknak így tetszenek. És ez lenne az elsődleges, nem? Hogy magadnak tetszél. Ha neked nem jön be ez a stílus, görgess tovább.
máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%
Azt egyébként elhiszem, hogy a férfiak valamiért nagyobb arányban hagyják el magukat...De hogy itt megálljon a tudomány, hogy akkor csak a férfiak tudnak igénytelenek lenni....hát nem tudom, na mindegy. Egyébként a kérdésedre, nem lehet, hogy eleve vannak valamilyen adottságai és a fejében is lehet más kép van az előnyös küélsőről, mint másoknak.
máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
8# nem kell mellre szívni,csak egy kérdés... és ha társkeresőn szerepel, nyilván másnak is szeretne
máj. 22. 12:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!