Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megcsókoltam, ő pofon vágott....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoltam, ő pofon vágott. Van még esélyem nála? Vagy érdemes egyáltalán még próbálkozni?

Figyelt kérdés

5 hónapja ismerjük egymást, sok időt töltöttünk együtt. Az apró jelek biztatóak voltak. Most szakított a pasijával és azt hittem szabad a pálya. Egy romantikus pillanatban megcsókoltam, de ő úgy reagált hogy pofon ütött. Azon is gondolkodtamn hogy lehet csak hirtelen jött neki az egész és ha beszélek vele ha lenyugodott helyre lehet hozni a dolgokat. De ő azt mondta nem kereseem többé. Szerintetek van még remény?

24/N, ő 29/N



2020. aug. 28. 08:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%

Mik voltak azok a "jelek",amiből te úgy érezted,hogy kölcsönös a vonzalom?Mert lehet csak hirtelen "megijedt",azért reagált pofonnal.Szerintem még nem 100%-ban felejtős az egész dolog,majd kiderül...

Ha ide nem akarod kiírni,akkor írj privátban.Szintén 24N. (:

2020. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
98%
Ezt a történetet lenulláztad, engedd el. Rosszkor, vagy rossz személynél próbálkoztál - valószínűleg amit te "jeleknek" vettél egyáltalán nem voltak azok, csak te beszélted bele. Máskor legyél körültekintőbb mielőtt letámadsz valakit.
2020. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem sokkal gazabb az, ahogy reagált egy 24 éves nő.. nem tudom nekem sok ez a pofanvagos dolog :D

simán lehet h tényleg mutatott viszonzasra utaló jeleket, de csak szórakozásig. Aztán így, hogy beprobalkoztal rámjott, hogy szórakozni nem szép dolog.. :Dd

2020. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
11, Hát tudod nagyon sok időt töltöttünk együtt, többet volt velem mint a heteró barátnőivel. Bármikor hagyta magát megölelni vagy megpuszilni az arcát. Volt hogy együtt néztünk filmet és mellé feküdtem és nem reagált semmit. Szóval ezekből azt gondoltam hogy én is tetszem neki.
2020. aug. 28. 14:31
 15/31 anonim ***** válasza:
11%
Rosszul időzítettél. Nem voltál fokozatos. Simogatás, puszi... Mostmár engedd el!
2020. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
77%

15:Olvastad mik voltak a "jelek",amiket a kérdező benézett?Alapjában véve igazad van nagyrészt,csak nem a kérdező helyzetében.


Kérdező!Sajnos ezek csak baráti dolgok voltak köztetek,te ezt nagyon benézted. :/ Még,ha adott volna puszit a nyakadra/válladra,rácsapott volna a popsidra vagy megpaskolta volna,netán megsimította volna,akkor még azt mondom "jogos" volt a csókkal közeledésed.Na de így...

Hát ebből szerintem barátság sem lesz már.

És tuti teljesen heteró,ha még pofon is vágott a csók miatt,amikor elvileg barátok voltatok...

11-es voltam

2020. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%
akkor még azt mondanám*
2020. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem inkább hagyd őt. Később esetleg barátkozzatok/ ha ő keres, és ha az neked is oké/; több nem.

33 L/L

2020. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
2%
Tessék, barátkozz a 18-assal, hidd el nem véletlenül írta ki, hogy ő is leszbi. :)))
2020. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nagy reményeket ne fűzz hozzá, hogy ebből bármi is lesz, ezek tényleg nem voltak olyan komoly jelek, esetleg annyit tehetsz, hogy bocsánatot kérsz.
2020. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!